Event: Neptun trail 2019

Utrka: Kratka 12km

Event Neptun trail 2019 Register for a race

Date
2/9/2019 11:30:00 AM
Start
2/9/2019 10:14:25 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
201 Vedran Jesenović M MK Hrvatski Sokol XS
0 Danijel Dunković M MK Hrvatski Sokol Osijek S
200 Vjeko Bulat M Udruga zdravo trcanje XL
0 Iva Lednicki Ž S
202 Mario Firšt M Bk Našice L
203 Ana Azenić Ž Maraton klub Hrvatski Sokol M
204 Vesna Janković Ž Ind M
0 Goran Vučković M IND M
205 Dinko Zima M AK Požega L
208 Tihomir Šikić M Saucony AT-Slavonski Brod XL
209 Ena Jurčić Ž Ind XS
210 Dalibor Vujić M Ind S
212 Boris Presečan M O.I. Lisice XL
213 Ivan Bartolovic Bartolovic M SU Tri Styria XL
217 Marko Šikić M Ind XXL
218 Antonija Barišić Lasović Ž M
0 Bernard Majer M L
221 Krunoslav Bencek M Nk Omladinac Niza L
222 Goran Jureković M DARC L
223 Manuel Čarđić M SRK Baraber extreme team L
0 Robert Budimčić M Ind L
224 Bojan Divjak M SRK Žuti šešir L
225 Ana Nemet Đurđević Ž Baraber S
227 Marko Varga M Škola trčanja Orahovica M
229 Martina Baltić Ž Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod M
231 Tatjana Pernarčić Ž Udruga zdravo trčanje S
270 Zvonimir Filipović M XXL
206 Hrvoje Dundović M URT NEXE TEAM L
207 Hrvoje Rikert M L
275 Ivan Vujković M Ind M
215 Vlatka Lovrenc-Poljanac Ž Ind S
216 Marina Semialjac Ž S
219 Boris Lasović M L
220 Sandra Privšek Ž MK Hrvatski sokol Osijek M
289 Branimir Ljutak M XS
226 Darko Majdenić M L
230 Igor Pipić M S
0 Filip Jelkić M BK Maraton Team L
233 Karmela Stipanetić Ž Saucony akademija trčanja SB L
284 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje M
237 Stjepan Vukelić M TK Mazator XXL
211 Biljana Kumer Ž IND M
293 Dejan Bošnjak M Individualno L
214 Mijo Benković M SRK Baraber S
0 Silvana Bošnjak Ž M
228 Manuela Tomljenović Ž Saucony Akademija trčanja SB L
0 Helena Vonić Ž SRK BARABER EXTREME TEAM S
245 Andrej Stipetić M SRK Baraber M
246 Vedran Dulj M Saucony Akademija Trčanja Slavonski brod S
247 Edita Alar Ž Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod S
0 Dalibor Dumenčić M Kova running tim L
0 Tanja Dumencic Ž Kova running team M
283 Vlatko Goljevački M L
234 Mario Matokovic M SRK Žuti Šešir L
235 Ivana Gašpić Ž M
236 Suzana Kokot Ž XS
238 Dalibor Jurić M Planinarski klub "Železničar-Inđija" XL
239 Jelena Sunajković Ž PK Železničar Indjija M
240 Nevena Mihić Ž PK Železničar Indjija M
241 Aurélia Lehmann Ž železničar Inđija S
232 Mirta "Muti" Stanišić Ž Udruga zdravo trčanje S
0 Davor Latas M XL
0 Damir Zimmer M XL
266 Marijana Švajda Ž Ak Požega XS
0 MARTINA IVANKOVIĆ Ž IND M
281 Siniša Kanis M rekreativac L
251 Goran Ćuk M Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod XXL
279 Robert Budimčić M SRK Žuti Šešir L
252 Antonija Fortunato-Kovac Ž Saucony Akademija trcanja Slavonski Brod XL
255 Sanja Portnar Ž Nexe Team - škola trčanja M
256 Franjo Kresojević M AK maksimir L
257 Ana Kresojević Ž AK Maksimir M
258 Marina Koprivnjak Ž MK Hrvatski sokol M
259 Ivan Heđi M SRK Baraber M
286 Marijan Rešetar M nema L
278 Zvonimir Gibičar M individualac XL
291 Milica Krtinic Ž M
0 Gordana Popović Ž Udruga zdravo trčanje L
261 Lana Kovačević Ž L
285 Goran Gagro M XL
263 Ivan Cuca M Škola trčanja Orahovica XL
262 Ivan Forjan M Ind M
276 Mustafa Delić M Ind L
0 Goran Petrovic M Udruga zdravo trčanje Osijek M
264 Dubravka Ivanić Ž PK BORKOVAC RUMA L
0 damir pritišanac M udruga zdravo trčanje M
295 Goran Matoš Matoš M Žuti Šešir XL
242 Željka Mitrić Ž PK Železničar Indjija XL
0 Ana Kolovrat Ž M
272 Zoran Bićan M HOPS M
271 Duško Panjković M NEXE - TEAM S
0 Zvonimir Stipešević M XS
0 Dario Staničić M XS
0 Marina Nenadović Ž Tk Swibir XS
243 Benjamin Joseph M INĎIJA M
244 Mladen Lapaš M DARC L
248 Marko Lastrić M SRK Žuti Šešir M
249 Toni Brdarić M ŽOK Osijek L
0 Slaven Florijančić M White Bridge Runners L
250 Marija Štefanek Ž Saucony akademija trčanja Slavonski Brod L
290 Dragana Drenovcanin Ž Zeleznicar S
254 Božidar Reljac M Nk Omladinac Niza M
282 Daniela Kanis Ž individualac S
280 Dragan Jović M NEXE Team M
0 Tino Hmelina M M
260 Matko Bednjanec M Saucony akademija trčanja Slavonski Brod L
277 Tomislav Ćurić M individualac XL
267 Igor Miklosevic M M
268 Suzana Miklosevic Ž XS
269 Tihana Biscan Ž XS
287 Maja Urban Ž XS
0 Nebojsa Jakovljevic M XS
294 Stefan Ranitovic M XS
253 Nada Vardić Ž Soucony akademija trčanja Slavonski brod S
265 MARIO PAVIČIĆ M URT NEXETEAM XL
0 Ivana Petrović Ž ind S
274 Dejan Erceg M HOPS XL
273 Ante Nevešćanin M HOPS L

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017