Događaj: Baranja Night Trail

Utrka: Moonlight Trail 14km

Događaj Baranja Night Trail Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
6/15/2019 8:15:00 PM
StartTime
6/15/2019 8:30:00 PM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 59 Ivan Cuca M Škola trčanja Orahovica 6/16/2019 10:48:49 PM 17.06.2019 12:23:13.049 01:34:24
2 M-2 63 Matko Bednjanec M Ultramaraton Klub Mazator 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:34:25
3 M-3 50 Vedran Jesenović M MK Hrvatski Sokol 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:42:56
4 M-4 65 Mijo Benković M SRK BARABER 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:42:59
5 M-5 57 Krunoslav Bencek M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:43:08
6 M-6 88 Ivan Heđi M SRK BARABER 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:44:06
7 M-7 83 Božidar Reljac M #MoguKakoHoću 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:58:00
8 Ž-1 100 Marijana Švajda Ž AK POŽEGA 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:58:12
9 Ž-2 78 Dajana Gašo-Sokač Ž 6/16/2019 10:48:49 PM 17.06.2019 12:47:04.049 01:58:15
10 M-8 53 Boris Presečan M Odred izviđača Lisice 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 01:59:00
11 M-9 70 Igor Pipić M Nema 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:01:00
12 M-10 99 Bonny Tokić M MK Hrvatski sokol 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:01:01
13 M-11 82 DARIO NOVOSELIĆ M SRK BARABER BELIŠĆE 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:01:37
14 M-12 51 Manuel Čarđić M AK Požega/SRK Baraber Extreme Team 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:02:00
15 M-13 77 Marko Pavic M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:02:36
16 Ž-3 72 Manuela Tomljenović Ž UMK Mazatori 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:04:01
17 M-14 89 Damir Nenadić M SRK BARABER 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:04:08
18 M-15 93 Andrej Stipetić M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:07:10
19 Ž-4 67 Antonija Barišić Lasović Ž UZT 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:07:35
20 M-16 66 Boris Lasović M UZT 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:07:42
21 Ž-5 76 Mirela Đakovac Ž Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:07:54
22 M-17 73 Josip Đakovac M Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:07:55
23 Ž-6 81 Ana Nemet Đurđević Ž SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:08:27
24 Ž-7 86 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:08:27
25 Ž-8 95 Antonija Krajina Ž Satya Yoga Studio 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:10:35
26 M-18 87 Denis Val M 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:10:38
27 M-19 75 Tihomir Šikić M UMK Mazator 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:22:05
28 M-20 56 Robert Šeda M 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:24:16
29 M-21 58 Dejan Bošnjak M Individualno 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:24:45
30 M-22 55 Hrvoje Rikert M 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:42:15
31 Ž-9 60 Martina Baltić Ž Ultramaraton klub Mazator 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:45:01
32 M-23 84 Dalibor Jozić M Ultra Mazator 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:45:07
33 Ž-10 71 Marina Semialjac Ž 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:46:40
34 Ž-11 94 Josipa Čeliković Ž Satya yoga studio 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:58:07
35 M-24 52 Marko Šikić M Ind 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 02:58:15
36 Ž-12 79 Ana Marić Ž MOTIV 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 03:18:53
37 Ž-13 61 Sandra Pavić Ž SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM 16.06.2019 10:48:49.049 03:18:53
38 M-25 85 Nikola Biter M AK Maksimir 6/16/2019 10:48:49 PM DNF
39 Ž-14 97 Ivana Čukanović Ž Zlatni čajevi 6/16/2019 10:48:49 PM DNF
40 Ž-15 98 Jovana Dragaš Ž ok sova 6/16/2019 10:48:49 PM DNF
41 M-26 96 Hrvoje Dundović M Nexe Team 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
42 M-27 74 Zeljan Turalija M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
43 M-28 54 Velimir Rupčić M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
44 M-29 64 Siniša Kanis M rekreativa 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
45 Ž-16 62 Gabriela Poslon Ž MK Hrvatski sokol 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
46 M-30 69 Dinko Zima M AK Požega 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
47 M-31 68 Marjan Ostrogonac M Motiv 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
48 Ž-17 91 Gordana Delić Ž Ind 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
49 M-32 92 Ivica Lenard M SRK Baraber 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
50 M-33 90 Marko Sambol M Ind 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
51 Ž-18 80 Tatjana Stoponja Ž MOTIV 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
52 Ž-19 101 Danijela Jonjic Ž Ak maraton Vukovar 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
53 M-34 102 Rico Gomes M Ak maraton Vukovar 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
54 M-35 103 Stjepan Jelica M Ak maraton Vukovar 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
55 Ž-20 104 Mirela Jelica Ž Ak maraton Vukovar 6/16/2019 10:48:49 PM DNS
56 M-36 105 Damir Radić M Zelena točka Baranja 6/16/2019 10:48:49 PM DNS

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017