Događaj: Kukuruzni labirint 2019

Utrka: Kratka 14 km

Događaj Kukuruzni labirint 2019 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
8/25/2019 10:00:00 AM
StartTime
8/25/2019 10:06:45 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 185 Matko Bednjanec M Ultramaraton Klub Mazator 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:12:04.032 01:05:18.554 04:39
2 M-2 210 Davor Milaković M Ind 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:12:08.016 01:05:22.538 04:40
3 M-3 192 Ivan Cuca M Škola trčanja Orahovica 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:12:23.447 01:05:37.969 04:41
4 M-4 191 Krunoslav Bencek M SRK Baraber 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:12:38.686 01:05:53.208 04:42
5 M-5 201 Dinko Zima M AKPožega 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:13:37.819 01:06:52.341 04:46
6 M-6 186 Manuel Čarđić M Atletski klub Požega 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:13:38.187 01:06:52.709 04:46
7 M-7 211 Daniel Ikica M Hrvatski Sokol , Udruga zdravo trcanje Osijek 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:15:58.989 01:09:13.511 04:56
8 M-8 183 Igor Pipić M Nema 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:19:28.004 01:12:42.526 05:11
9 M-9 180 Vedran Jesenović M MK Hrvatski Sokol 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:23:15.682 01:16:30.204 05:27
10 M-10 188 Boris Presečan M Odred izviđača Lisice 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:25:11.321 01:18:25.843 05:36
11 Ž-1 209 Marijana Švajda Ž Ak Požega 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:25:18.151 01:18:32.673 05:36
12 M-11 197 Božidar Reljac M 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:28:38.077 01:21:52.599 05:50
13 M-12 207 Mario Matokovic M ŠRK Žuti Šešir 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:30:19.330 01:23:33.852 05:58
14 Ž-2 182 Ana Azenić Ž MK Hrvatski sokol 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:32:00.264 01:25:14 06:05
15 M-13 206 Goran Vučković M AK Noga Novska 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:33:42.459 01:26:56.981 06:12
16 M-14 177 Ivan Lovrić M UZT 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:34:01.240 01:27:15.743 06:13
17 Ž-3 205 Martina Šipoš Vučković Ž Ind 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:35:39.328 01:28:53.850 06:20
18 M-15 190 Dalibor Jozić M Ultra Mazator 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:36:32.230 01:29:46.752 06:24
19 Ž-4 203 Antonija Krajina Ž Satya Yoga Studio 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:37:24.309 01:30:38.831 06:28
20 Ž-5 212 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 11:59:50.087 01:53:04.609 08:04
21 M-16 242 Boni Tokić M 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:06:08.014 01:59:22.536 08:31
22 Ž-6 194 Marijana Šmit Ž S.Oliver 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:06:15.969 01:59:30.491 08:32
23 Ž-7 199 Manuela Tomljenović Ž Umk Mazator 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:12:47.727 02:06:02.249 09:00
24 M-17 200 Tihomir Šikić M UMK Mazator 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:12:54.258 02:06:08.780 09:00
25 M-18 208 Darko Majdnenić M SRK Baraber 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:13:28.652 02:06:43.174 09:03
26 Ž-8 198 Marina Semialjac Ž 8/25/2019 10:06:45 AM 25.08.2019 12:25:39.139 02:18:53.661 09:55

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017