Liga: Slavonsko-baranjska trail liga 2023

Rezultati timova

Pozicija Naziv kluba 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo Ukupno
1 RC Kotlich Dive SB 2520
  • Sanja Šemuga 950 Kratka 12km
  • Domagoj Zmaić 800 Duga 22km
  • Zlatko Zarožinski 770 Kratka 12km
2800
  • Dejan Radanac 950 Veliki trail: 22 km
  • Krešimir Šemuga 950 Mali trail: 12 km
  • Goran Vučković 900 Mali trail: 12 km
2140
  • Igor Amštat 780 19 km
  • Domagoj Zmaić 740 19 km
  • Zlatko Zarožinski 620 19 km
2720
  • Sanja Šemuga 1000 Mali rudnik
  • Krešimir Šemuga 900 Mali rudnik
  • Zlatko Zarožinski 820 Mali rudnik
2900
  • Dejan Radanac 1000 Duga 22km
  • Antonio Đurčević 1000 Srednja 12km
  • Sanja Šemuga 900 Srednja 12km
2950
  • Dejan Radanac 1000 Plava 24 km
  • Krešimir Šemuga 1000 Zelena 12 km
  • Sanja Šemuga 950 Zelena 12 km
2780
  • Krešimir Šemuga 1000 Mali Popišanac
  • Sanja Šemuga 950 Mali Popišanac
  • Domagoj Zmaić 830 Veliki Popišanac
2850
  • Krešimir Šemuga 1000 8 km
  • Sanja Šemuga 1000 8 km
  • Domagoj Zmaić 850 21 km
21660
2 SRK Baraber 2450
  • Damir Weber 840 Kratka 12km
  • Marija Knežević 820 Kratka 12km
  • Jasna Pavičić 790 Duga 22km
2750
  • Jasna Pavičić 1000 Veliki trail: 22 km
  • Katarina Bandalo 900 Mali trail: 12 km
  • Damir Kligl 850 Veliki trail: 22 km
2270
  • Jasna Pavičić 830 33 km
  • Katarina Bandalo 740 19 km
  • Marija Knežević 700 19 km
2840
  • Damir Kligl 1000 Veliki rudnik
  • Jasna Pavičić 1000 Veliki rudnik
  • Damir Weber 840 Mali rudnik
2670
  • Jasna Pavičić 1000 Duga 22km
  • Katarina Bandalo 840 Srednja 12km
  • Damir Weber 830 Srednja 12km
2750
  • Jasna Pavičić 1000 Plava 24 km
  • Damir Kligl 900 Plava 24 km
  • Damir Weber 850 Zelena 12 km
2510
  • Jasna Pavičić 950 Veliki Popišanac
  • Marija Knežević 800 Mali Popišanac
  • Damir Weber 760 Mali Popišanac
2630
  • Jasna Pavičić 1000 21 km
  • Angel Milišić-Zečević 830 8 km
  • Damir Weber 800 8 km
20870
3 Osijek wild runners 2220
  • Antonija Barišić Lasović 820 Duga 22km
  • Stjepan Vukelić 750 Kratka 12km
  • Marijan Rešetar 650 Duga 22km
2520
  • Antonija Barišić Lasović 950 Veliki trail: 22 km
  • Hrvoje Bašić 840 Veliki trail: 22 km
  • Stjepan Vukelić 730 Mali trail: 12 km
2050
  • Antonija Barišić Lasović 770 33 km
  • Stjepan Vukelić 640 19 km
  • Margareta Ibriks 640 19 km
2490
  • Hrvoje Bašić 900 Veliki rudnik
  • Antonija Barišić Lasović 820 Veliki rudnik
  • Margareta Ibriks 770 Mali rudnik
2300
  • Antonija Barišić Lasović 840 Duga 22km
  • Marijan Rešetar 790 Duga 22km
  • Margareta Ibriks 670 Srednja 12km
2420
  • Antonija Barišić Lasović 900 Plava 24 km
  • Margareta Ibriks 770 Zelena 12 km
  • Marijan Rešetar 750 Plava 24 km
2470
  • Hrvoje Bašić 900 Mali Popišanac
  • Srđan Rodić 800 Veliki Popišanac
  • Luka Šibalić 770 Veliki Popišanac
2690
  • Antonija Barišić Lasović 950 21 km
  • Hrvoje Bašić 950 8 km
  • Stjepan Vukelić 790 8 km
19160
4 Litice oko Virovitice 2480
  • Ivan Kelečić 840 Duga 22km
  • Eva Arnold 840 Duga 22km
  • Vanda Arnold 800 Kratka 12km
2410
  • Eva Arnold 850 Veliki trail: 22 km
  • Vanda Arnold 800 Mali trail: 12 km
  • Ivan Kelečić 760 Veliki trail: 22 km
2390
  • Dinko Solić 840 19 km
  • Eva Arnold 800 19 km
  • Ivan Kelečić 750 33 km
2400
  • Vanda Arnold 840 Mali rudnik
  • Eva Arnold 790 Veliki rudnik
  • Mario Kovač 770 Mali rudnik
1690
  • Eva Arnold 900 Duga 22km
  • Vanda Arnold 790 Srednja 12km
2490
  • Eva Arnold 840 Plava 24 km
  • Ivan Kelečić 830 Plava 24 km
  • Vanda Arnold 820 Zelena 12 km
2610
  • Solić Dinko 950 Mali Popišanac
  • Eva Arnold 850 Veliki Popišanac
  • Marija Đapić 810 Mali Popišanac
2580
  • Eva Arnold 900 21 km
  • Ivan Kelečić 840 21 km
  • Ida Foret 840 8 km
19050
5 MOTIV 1090
  • IGOR PIPIĆ 670 Kratka 12km
  • Marjan Ostrogonac 420 Kratka 12km
1410
  • Maja Šantić 730 Mali trail: 12 km
  • Igor Pipić 680 Mali trail: 12 km
1780
  • Davor Čiček 750 19 km
  • Boris Presečan 610 19 km
  • Igor Pipić 420 19 km
2560
  • Boris Hrala 950 Mali rudnik
  • Maja Šantić 820 Mali rudnik
  • igor Pipić 790 Mali rudnik
2260
  • Maja Šantić 770 Srednja 12km
  • Iva Šantić 760 Srednja 12km
  • Sandra Kraljik 730 Srednja 12km
2370
  • Maja Šantić 800 Zelena 12 km
  • IGOR PIPIĆ 790 Zelena 12 km
  • Sandra Kraljik 780 Zelena 12 km
2250
  • Davor Čiček 820 Mali Popišanac
  • Maja Šantić 760 Mali Popišanac
  • Igor Pipić 670 Mali Popišanac
2310
  • Davor Čiček 840 8 km
  • Maja Šantić 740 8 km
  • Sandra Kraljik 730 8 km
16030
6 3Bor Đakovo 2520
  • Marija Labak 1000 Kratka 12km
  • Domagoj Marković 810 Kratka 12km
  • Gordan Jurković 710 Kratka 12km
2850
  • Sonja Sabo 1000 Mali trail: 12 km
  • Marija Labak 950 Mali trail: 12 km
  • Marko Duvnjak 900 Veliki trail: 22 km
1210
  • Denis Namjestnik 660 33 km
  • Gordan Jurković 550 19 km
2510
  • Sonja Sabo 900 Mali rudnik
  • Marija Labak 850 Mali rudnik
  • Denis Namjestnik 760 Veliki rudnik
1900
  • Marko Duvnjak 950 Duga 22km
  • Marija Labak 950 Srednja 12km
1850
  • Marko Duvnjak 950 Plava 24 km
  • Marija Labak 900 Zelena 12 km
1900
  • Sonja Sabo 1000 Mali Popišanac
  • Marija Labak 900 Mali Popišanac
14740
7 Ak Maraton Vukovar 2630
  • Jasna Plemeniti 950 Duga 22km
  • Sinisa Jonjic 850 Kratka 12km
  • Vanda Zahirović 830 Duga 22km
2340
  • Vanda Zahirović 900 Veliki trail: 22 km
  • Nikola Busić 840 Mali trail: 12 km
  • Tomislav Mihaljević 600 Veliki trail: 22 km
840
  • Jasna Plemeniti 840 33 km
2490
  • Jasna Plemeniti 950 Veliki rudnik
  • Vanda Zahirović 800 Veliki rudnik
  • Bojan Busić 740 Mali rudnik
850
  • Vanda Zahirović 850 Duga 22km
830
  • Vanda Zahirović 830 Plava 24 km
2250
  • Vanda Zahirović 820 Veliki Popišanac
  • Siniša Jonjić 780 Veliki Popišanac
  • Tomislav Mihaljević 650 Veliki Popišanac
840
  • Vanda Zahirović 840 21 km
13070
8 Šapice 2600
  • Mirela Kristek 1000 Duga 22km
  • Ivana Petrović 850 Duga 22km
  • Miša Nicinger 750 Duga 22km
1610
  • Miša Nicinger 660 Veliki trail: 22 km
  • Danilo Cimbaljević 620 Veliki trail: 22 km
  • Josip Volf 330 Mali trail: 12 km
2200
  • Mirela Kristek 850 33 km
  • Ivana Petrović 790 33 km
  • Miša Nicinger 560 33 km
2220
  • Ivana Petrović 900 Veliki rudnik
  • Danilo Cimbaljević 670 Mali rudnik
  • Josip Volf 650 Mali rudnik
1680
  • Ivana Petrović 950 Plava 24 km
  • Miša Nicinger 730 Plava 24 km
1300
  • Mirela Kristek 1000 Veliki Popišanac
  • Josip Volf 300 Mali Popišanac
790
  • Miša Nicinger 790 21 km
12400
9 SRK Žuti šešir 2360
  • Alan Biro 830 Duga 22km
  • Tomislav Bilandžić 820 Duga 22km
  • Dejan Perasić 710 Duga 22km
1650
  • Dejan Perasić 830 Veliki trail: 22 km
  • Alan Biro 820 Veliki trail: 22 km
1650
  • Dejan Perasić 830 33 km
  • Alan Biro 820 33 km
2490
  • Dejan Perasić 850 Veliki rudnik
  • Petar Šokčić 840 Veliki rudnik
  • Alan Biro 800 Veliki rudnik
850
  • Alan Biro 850 Duga 22km
1580
  • Dejan Perasić 840 Plava 24 km
  • Vera Bilandžić 740 Zelena 12 km
680
  • Vera Bilandžić 680 8 km
11260
10 Two chelos 1460
  • Dražen Holmik 760 Duga 22km
  • Saša Dec 700 Duga 22km
1400
  • Dražen Holmik 770 Veliki trail: 22 km
  • Saša Dec 630 Veliki trail: 22 km
1160
  • Saša Dec 580 33 km
  • Dražen Holmik 580 33 km
1520
  • Dražen Holmik 780 Veliki rudnik
  • Saša Dec 740 Veliki rudnik
1610
  • Dražen Holmik 810 Duga 22km
  • Saša Dec 800 Duga 22km
1510
  • Dražen Holmik 790 Veliki Popišanac
  • Saša Dec 720 Mali Popišanac
1550
  • Dražen Holmik 820 21 km
  • Saša Dec 730 8 km
10210
11 UMK Mazator 2160
  • Dubravka Šiljeg 780 Kratka 12km
  • Martina Kekez 770 Kratka 12km
  • Rino Šiljeg 610 Duga 22km
1990
  • Kristina Princip 820 33 km
  • Slaviša Ćurić 640 33 km
  • Dubravka Šiljeg 530 19 km
2600
  • Kristina Princip 950 Duga 22km
  • Antonio Arbanas 830 Duga 22km
  • Sanja Balen 820 Srednja 12km
1620
  • Josip Matezović 950 Zelena 12 km
  • Ivan Galović 670 Plava 24 km
830
  • Josip Matezović 830 21 km
9200
12 Ultramaraton klub Mazator 800
  • Stijepan Matijašević 800 Kratka 12km
760
  • Stijepan Matijašević 760 Mali trail: 12 km
2350
  • Ines Jozić 1000 33 km
  • Stijepan Matijašević 720 19 km
  • Vjekoslav Klarić 630 19 km
810
  • Stijepan Matijašević 810 Mali rudnik
1420
  • Stijepan Matijašević 790 Srednja 12km
  • Luka Rosandic 630 Srednja 12km
900
  • Stijepan Matijašević 900 Zelena 12 km
830
  • Stijepan Matijašević 830 Mali Popišanac
850
  • Stijepan Matijašević 850 8 km
8720
13 AK Požega 900
  • Ivana Zelenika 900 Kratka 12km
850
  • IVANA ZELENIKA 850 Mali trail: 12 km
2430
  • Krešimir Valentić 1000 Mali rudnik
  • Milka Blažević 720 Mali rudnik
  • IVANA ZELENIKA 710 Mali rudnik
1660
  • Matija Petričević 950 Srednja 12km
  • Josip Marić 710 Srednja 12km
540
  • Josip Marić 540 Mali Popišanac
6380
14 Adidas Runners Osijek
650
  • Renata Posavec Majer 650 19 km
1420
  • Dario Hujber 740 Duga 22km
  • Renata Posavec Majer 680 Srednja 12km
2240
  • Maja Seguin 850 Zelena 12 km
  • Ivan Stojaković 710 Plava 24 km
  • Andrew Seguin 680 Plava 24 km
1550
  • Maja Seguin 900 8 km
  • Andrew Seguin 650 8 km
5860
15 - 1350
  • Matej Ebner 730 Duga 22km
  • Igor Topalović 620 Kratka 12km
750
  • Matej Ebner 750 Veliki trail: 22 km
1160
  • Eva Ocvirk 800 33 km
  • Željko Tomašić 360 19 km
710
  • Igor Topalović 710 Mali rudnik
760
  • Matej Ebner 760 Plava 24 km
1010
  • Ana Mak 570 Mali Popišanac
  • Stipe Bošnjak 440 Mali Popišanac
5740
16 BK SLATINA 700
  • Srđan Radulović 700 Kratka 12km
1300
  • Dario Kruljac 660 Mali trail: 12 km
  • Srđan Radulović 640 Mali trail: 12 km
530
  • Srđan Radulović 530 19 km
800
  • Srđan Radulović 800 Mali rudnik
1540
  • Srđan Radulović 800 Zelena 12 km
  • Dario Kruljac 740 Zelena 12 km
470
  • Dario Kruljac 470 Mali Popišanac
5340
17 Udruga zdravo trčanje Osijek 670
  • Goran Petrović 670 Duga 22km
690
  • Goran Petrović 690 Veliki trail: 22 km
610
  • Goran Petrović 610 33 km
1550
  • Dinko Mravunac 820 Veliki rudnik
  • Goran Petrović 730 Veliki rudnik
740
  • Goran Petrović 740 Plava 24 km
780
  • Dinko Mravunac 780 21 km
5040
18 AK Maksimir
730
  • Branimir Marković 730 33 km
1240
  • Ana Kresojević 740 Srednja 12km
  • Franjo Kresojević 500 Srednja 12km
2670
  • Valentino Fišter 1000 21 km
  • Goran Sabolić 900 8 km
  • Goran Belaj 770 8 km
4640
19 AK Nova Gradiška
2750
  • Katarina Ciprić Čurčić 1000 Srednja 12km
  • Miroslav Marković 900 Srednja 12km
  • Daniel Gubić 850 Srednja 12km
770
  • Dejan Hadžikarić 770 Zelena 12 km
790
  • Marijana Petrić 790 Mali Popišanac
4310
20 AK Koprivnica 2650
  • Benyamin Vuk 900 Duga 22km
  • Vanja Rupčić 900 Duga 22km
  • Ino Šepec 850 Duga 22km
710
  • Danijel Martinčić 710 33 km
800
  • Marina Matota 800 Veliki Popišanac
4160
21 Ak Zabok 1000
  • Krunoslav Bošnjaković 1000 Duga 22km
2440
  • Željko Kliček 850 19 km
  • Darko Dominko 830 19 km
  • Zlatko Žegrec 760 19 km
3440
22 SVU Đakovo
2160
  • Katarina Mindek 750 Mali trail: 12 km
  • Senka Matijaković 740 Mali trail: 12 km
  • Tihomir Klemen 670 Mali trail: 12 km
1250
  • Senka Matijaković 700 Mali Popišanac
  • Darko Matijaković 550 Mali Popišanac
3410
23 SPD Altius / adidas runners Osijek
590
  • Zdenka Franjković 590 19 km
770
  • Zdenka Franjković 770 Veliki rudnik
830
  • Zdenka Franjković 830 Duga 22km
820
  • Zdenka Franjković 820 Plava 24 km
3010
24 SRD 315 Sjeverozapad
1440
  • Željko Antolić 620 33 km
  • Valentina Dombaj 550 19 km
  • Željko Miklaužić 270 19 km
1460
  • Filip Jerešić 790 Mali Popišanac
  • Nikola Pofuk 670 Veliki Popišanac
2900
25 ATSP 800
  • Tamara Kefeček 800 Duga 22km
840
  • Tamara Kefeček 840 Veliki trail: 22 km
480
  • Tamara Kefeček 480 19 km
750
  • Tamara Kefeček 750 Mali rudnik
2870
26 URT Nexe Team Našice
690
  • Mijo Benković 690 Mali trail: 12 km
520
  • Mijo Benković 520 19 km
820
  • Mijo Benković 820 Zelena 12 km
760
  • Darko Dolovski 760 Veliki Popišanac
2790
27 AK Fit
2770
  • Ante Živković 1000 19 km
  • Martina Štrkalj 950 19 km
  • Maja Prahin Hotko 820 19 km
2770
28 AK RaN 047
2580
  • Gabrijela Šalković 900 19 km
  • Velimir Conjar 850 33 km
  • Darinka Vučković 830 19 km
2580
29 TK Mazator
670
  • Marijana Ruskaj 670 Mali trail: 12 km
1230
  • Jelena Šofić 620 19 km
  • Ivana Prpić 610 19 km
590
  • Marija Štefanek 590 Mali Popišanac
2490
30 AK Bjelovar
2410
  • Mateo Ledinski 950 19 km
  • Željka Koščević 750 19 km
  • Mihaela Boltižar 710 19 km
2410
31 individualno
760
  • Željka Nemanić 760 Zelena 12 km
770
  • Lana Bosančić 560 Mali Popišanac
  • Šimun Mudri 210 Mali Popišanac
760
  • Andrej Pavić 760 21 km
2290
32 AK Sljeme
2240
  • Tadeja Krušec 780 19 km
  • Ana Sajko 770 19 km
  • Elza Božić 690 19 km
2240
33 Ind Našice
370
  • Ivan Kovač 370 19 km
700
  • Ivan Kovač 700 Mali rudnik
700
  • Ivan Kovač 700 Plava 24 km
460
  • Ivan Kovač 460 Mali Popišanac
2230
34 Ak Virovitica
350
  • Danijel Đapić 350 Mali Popišanac
1700
  • Marija Đapić 790 8 km
  • David Đapić 460 8 km
  • Danijel Đapić 450 8 km
2050
35 Maratonci
1990
  • Ivan Hunjet 720 8 km
  • Dragan Hunjet 690 8 km
  • Mario Mikulić 580 8 km
1990
36 Outdoor Paradise
1950
  • Csongor Tankovics 1000 33 km
  • Fanni Vastag 950 33 km
1950
37 BK OSIJEK 2010 1920
  • Denis Brandis 820 Kratka 12km
  • Josip Brandis 560 Kratka 12km
  • Krešimir Kovač 540 Kratka 12km
1920
38 Powerbody
1920
  • Predrag Masleša 750 Srednja 12km
  • Josip Bogović 610 Srednja 12km
  • Mario Martic 560 Srednja 12km
1920
39 In spector fitness
1080
  • Izabela Čalić 660 Mali trail: 12 km
  • Hrvoje Klarić 420 Mali trail: 12 km
820
  • Pero Macokatić 820 8 km
1900
40 SPD Altius 1000
  • Tomislav Nikčevski 1000 Kratka 12km
820
  • Tomislav Nikčevski 820 Mali trail: 12 km
1820
41 Ak Apatin
1800
  • Branislava Tesic 790 19 km
  • Živa Vijoglavin 570 19 km
  • Vladimir Arandjelovic 440 19 km
1800
42 3BorĐakovo
840
  • Marija Labak 840 19 km
950
  • Marija Labak 950 8 km
1790
43 V & Š & M
1140
  • Vesna Jagarinec 580 19 km
  • Marijan Sušenj 560 19 km
620
  • Marijan Sušenj 620 Veliki rudnik
1760
44 TK Tri Tim 830
  • Robert Vargić 830 Kratka 12km
810
  • Marina Vučemilović 810 Zelena 12 km
1640
45 individualac
560
  • Zvonimir Stipešević 560 Veliki trail: 22 km
810
  • Dario Gabrić 810 19 km
270
  • Stevo Vurdelja 270 Mali Popišanac
1640
46 Maraton klub Hrvatski sokol
1640
  • Julija Šupljika 830 Veliki rudnik
  • Bonny Tokić 810 Veliki rudnik
1640
47 AK FIT Zaprešić
1580
  • Nikolina Debeljak 820 19 km
  • Jurica Debeljak 760 33 km
1580
48 Eko kurir Novi Sad
590
  • Dragiša Vit 590 Zelena 12 km
970
  • Dragiša Vit 530 8 km
  • Goran Žigić 440 8 km
1560
49 MK Hrvatski Sokol Osijek 1550
  • Tihomir Kovač 790 Duga 22km
  • Zlatko Romanovic 760 Kratka 12km
1550
50 Sport mode
1540
  • Ivan Horvat 840 Veliki rudnik
  • Ivan Kračun 700 Veliki rudnik
1540
51 Suki
1540
  • Mladen Prskalo 780 Duga 22km
  • Alen Ivanagić 760 Duga 22km
1540
52 URT Nexe Team 790
  • Mijo Benković 790 Kratka 12km
740
  • Mijo Benković 740 Srednja 12km
1530
53 Dabreki
1500
  • Viktorija Horvat 840 Veliki Popišanac
  • David Igrec 660 Veliki Popišanac
1500
54 UZT
780
  • Boris Andrlon 780 Plava 24 km
700
  • Boris Andrlon 700 Veliki Popišanac
1480
55 TK PPSJ
1470
  • Igor Hlebar 770 33 km
  • Marko Pečenec 700 19 km
1470
56 Opg Matija Bartolović 720
  • Matija Bartolović 720 Kratka 12km
710
  • Matija Bartolovic 710 Veliki trail: 22 km
1430
57 Absolute beginner
710
  • Dragan Jović 710 19 km
700
  • Dragan Jović 700 Mali Popišanac
1410
58 Laslovo91
720
  • Eugen Šimić 720 Zelena 12 km
600
  • Eugen Šimić 600 8 km
1320
59 JJ Osijek
1310
  • Tomislav Markovica 670 Veliki rudnik
  • Hrvoje Vrban 640 Veliki rudnik
1310
60 AK RAK 660
  • Krunoslav Klarić 660 Duga 22km
610
  • Krunoslav Klarić 610 Veliki trail: 22 km
1270
61 Bk Lood Orahovica 640
  • Robert Hofman 640 Kratka 12km
620
  • Robert Hofman 620 Mali Popišanac
1260
62 Vk Đakovo
1190
  • Robert Selec 650 Mali trail: 12 km
  • Josip Barišić 540 Mali trail: 12 km
1190
63 BK Našice
620
  • Mario Firšt 620 Mali rudnik
570
  • Mario Firšt 570 Zelena 12 km
1190
64 SB Biciklist
570
  • Stjepan Pinkl 570 Mali rudnik
570
  • Zdravko Matošić 570 Srednja 12km
1140
65 Press glass trči i podrži
1110
  • Denis Važanić Važanić 680 Veliki Popišanac
  • Valentino Kranjčec 430 Mali Popišanac
1110
66 Sportska udruga Vita Activa
440
  • Josip Đurić 440 Mali trail: 12 km
600
  • Josip Đurić 600 Srednja 12km
1040
67 Atletski klub Virovitica
1000
  • Sara Špiranec 1000 19 km
1000
68 Ak Puls Tomislavgrad
1000
  • Danijela Kuna 1000 Zelena 12 km
1000
69 Maraton Sokol
1000
  • Matija Crnković 1000 Veliki Popišanac
1000
70 Veprovi
970
  • Ivan Stažić 510 Mali trail: 12 km
  • Vlado Ivković 460 Mali trail: 12 km
970
71 OAZ Panos 950
  • Luka Horvat 950 Duga 22km
950
72 Šahovski klub Radnik Velimirovac 950
  • Goran Tomaić 950 Kratka 12km
950
73 Drogec Team
950
  • Damir Podoreški 950 33 km
950
74 DiŠ
950
  • Dunja Dujmović 950 Mali rudnik
950
75 AK Trejleri 900
  • Domagoj Devčić 900 Kratka 12km
900
76 Vujec running team
900
  • Antun Patrčević 900 33 km
900
77 Sv. Đurađ
900
  • Đurđica Vuk 900 33 km
900
78 Srd 315
900
  • Denis Horvat 900 19 km
900
79 Chalzburg runners Čačinci
890
  • Juraj Behin 490 Mali Popišanac
  • STANKO BEHIN 400 Mali Popišanac
890
80 Ogulin trail team
880
  • Danijela Baričak 500 19 km
  • Branko Orehoci 380 19 km
880
81 MK Hrvatski Sokol 850
  • Gabriela Poslon 850 Kratka 12km
850
82 Zumberak trail
850
  • Lea Matijaščić 850 19 km
850
83 Jedva čekam vidjeti Kikca
850
  • Zvončica Kučanda 850 Veliki rudnik
850
84 SPD Altiusp
850
  • Tomislav Nikčevski 850 Mali rudnik
850
85 SRK Baraberi
850
  • Katarina Bandalo 850 Mali Popišanac
850
86 Bsv Ludbreg/Srd 315 Sjeverozapad
850
  • Ines Balog 850 21 km
850
87 SKR Baraber
850
  • Katarina Bandalo 850 8 km
850
88 U šumi ne pada kiša
840
  • Zvončica Kučanda 840 Mali trail: 12 km
840
89 Maraton team
840
  • Vedran Rožić 840 33 km
840
90 IJP VIROVITICA
840
  • Dario Lebinec 840 Mali Popišanac
840
91 Fast & Furios
840
  • Danijela Hofman 840 Mali Popišanac
840
92 Šafar 830
  • Ivana Šafar 830 Kratka 12km
830
93 SPD Altius, adidas Runners Osijek
830
  • Zdenka Franjković 830 Veliki trail: 22 km
830
94 Uzt.Osijek
830
  • Alen Jakab 830 Veliki rudnik
830
95 RC Kotlich Dive
830
  • Martina Šipoš Vučković 830 Srednja 12km
830
96 MUP IJP VIROVITICA
820
  • Dario Lebinec 820 19 km
820
97 Udruga Motiv
820
  • Lareta Žubrinić 820 Mali Popišanac
820
98 Srd BSV Ludbreg
820
  • Zrinka Matijević 820 21 km
820
99 adidas Runners Osijek / SPD Altius 810
  • Zdenka Franjković 810 Duga 22km
810
100 Atletski klub Požega
810
  • Antun Nigović 810 Srednja 12km
810
101 Mazator
810
  • Violeta Hrkač 810 Srednja 12km
810
102 SPD Altius, AR Osijek
810
  • Zdenka Franjković 810 Veliki Popišanac
810
103 SPD Altius / AR Osijek
810
  • Zdenka Franjkovic 810 21 km
810
104 AK Križevci
800
  • Igor Kuzmić 800 33 km
800
105 AK Koprivnica / HAProxy
800
  • Benyamin Vuk 800 19 km
800
106 Šahovski klub Radnik Velimirovac / BK LooD
800
  • Goran Tomaić 800 Mali Popišanac
800
107 udruga Motiv Slatina
800
  • Lareta Žubrinić 800 8 km
800
108 Žumberak trail
790
  • Martin Rešetar 790 19 km
790
109 Ak Fit/Tk Swibir
780
  • Hrvoje Pauković 780 Veliki trail: 22 km
780
110 AK Vrbovec
780
  • Hrvoje Bartol 780 33 km
780
111 Trčim s tatom
780
  • Tena Čošić 780 Mali rudnik
780
112 Zagreb Runners
770
  • Moris Mihovilović 770 19 km
770
113 AKM Vukovar
770
  • Tomislav Mihaljevic 770 Plava 24 km
770
114 UZT. Osijek
770
  • Alen Jakab 770 21 km
770
115 SRK Baraber, UZT Osijek 760
  • Ksenija Balatinac 760 Kratka 12km
760
116 V&M
760
  • Vesna Jagarinec 760 Veliki rudnik
760
117 NK Radnik Vrbica
750
  • Damir Marijanović 750 Mali trail: 12 km
750
118 3Mteam
750
  • Mario Mikulić 750 Zelena 12 km
750
119 Velika Črešnjevica
750
  • Antonio Vidovic 750 Mali Popišanac
750
120 Grom u koprive
750
  • Ivan Stojaković 750 21 km
750
121 Filip Kuna me natjero 740
  • Hrvoje Šram 740 Kratka 12km
740
122 trailrun.hu
740
  • András Erdei 740 33 km
740
123 Srd315 sjeverozapad
740
  • Igor Varga 740 Veliki Popišanac
740
124 Laslovo 91’
730
  • Ivor Čavić 730 Zelena 12 km
730
125 Cerna
730
  • Josip Martic 730 21 km
730
126 Železničar Novi Sad
720
  • Sneža Vit 720 Zelena 12 km
720
127 Rekreativac
720
  • Ivana Tokić 720 8 km
720
128 Individals
710
  • Zvonimir Stipešević 710 Veliki rudnik
710
129 Src Step
710
  • Ana Topolovec 710 Srednja 12km
710
130 ULTRA MARATON KLUB MAZATOR
700
  • IVAN BARIČIĆ 700 33 km
700
131 Laslovo 91
700
  • Hrvoje Šimić 700 Zelena 12 km
700
132 Debeli
690
  • Ivan Juriša 690 33 km
690
133 chalzburg runners
690
  • Dora Behin 690 Mali Popišanac
690
134 Adodas runners
690
  • ŽELJKA FUDERER LEVAK 690 8 km
690
135 Liga protiv raka BPŽ
680
  • Ivana Juričić Boić 680 Mali trail: 12 km
680
136 srd315sjeverozapad
680
  • Igor Varga 680 19 km
680
137 Sportska udruga Vita
680
  • Antun Bašić 680 Srednja 12km
680
138 Udruga zdravo trčanje, Adidas Runners Osijek
680
  • Darko Smrčak 680 8 km
680
139 No
670
  • Donát Hartmann 670 33 km
670
140 MK Hrv.Sokol Osijek
670
  • Ivica Vučković 670 Zelena 12 km
670
141 JJ Prime Osijek
660
  • Mateo Hajduković 660 Veliki rudnik
660
142 RK Nexe veterani
660
  • MARIO PAVIČIĆ 660 Plava 24 km
660
143 TK Kotoripski begači
650
  • Nenad Čižmešija 650 33 km
650
144 Banana klub
650
  • Kristijan Copak 650 Veliki rudnik
650
145 Eko kurir
650
  • Goran Žigić 650 Plava 24 km
650
146 Trkace Fotkalo
640
  • Luka Prijić 640 8 km
640
147 SVU
630
  • Mirta Pataki 630 Mali trail: 12 km
630
148 Crossfit Maksimir
630
  • Daria Koceić Trinajstić 630 19 km
630
149 adidas Runners Osijek / Run4Fun
630
  • Ivan Volinek 630 Mali rudnik
630
150 Filipovica
630
  • Davor Burazin 630 Zelena 12 km
630
151 ŠK Tigrići
630
  • BRUNO Štefanek 630 Veliki Popišanac
630
152 UZT Osijek
630
  • Šandor Markoš 630 8 km
630
153 Power body
620
  • Marin Kečkiš 620 Srednja 12km
620
154 Solo
610
  • Tomislav Strugačevac 610 Zelena 12 km
610
155 3Bor Djakovo
610
  • Gordan Jurković 610 8 km
610
156 Nemam klub
600
  • Marija Bešlić 600 19 km
600
157 PressGlass Trči i podrži
600
  • Emil Dolovski 600 Mali Popišanac
600
158 RK Nexe Našice 590
  • MARIO PAVIČIĆ 590 Duga 22km
590
159 Titani
590
  • Siniša Sekulić 590 Srednja 12km
590
160 KEKS Virovitica 580
  • Saša Cabunac 580 Kratka 12km
580
161 KEKS
580
  • Saša Cabunac 580 Mali Popišanac
580
162 Ultramarton klub Mazator
580
  • Natalija Mrzljak Vučinić 580 Mali Popišanac
580
163 Život na vagi 570
  • josip Čapo 570 Kratka 12km
570
164 Mali Princ
570
  • Stjepan Schönberger 570 Veliki trail: 22 km
570
165 Trčkos
570
  • Mislav Jukić 570 8 km
570
166 Ak Vukovar
560
  • Bojan Busić 560 Mali trail: 12 km
560
167 URT NEXE TEAM NASICE / Udruga zdravo trčanje Osij
560
  • Boris Abičić 560 Zelena 12 km
560
168 Tk Split
560
  • Toni Tudić 560 Mali Popišanac
560
169 NAŠK 550
  • Duško Panjković 550 Kratka 12km
550
170 Čipčoge junajtd
550
  • Ivan Sudarević 550 8 km
550
171 Maratonci trče počasni krug
540
  • Matija Jandrić 540 19 km
540
172 Samomi
540
  • Antun Pravecek 540 Srednja 12km
540
173 AK. Požega
530
  • Duško Panjković 530 Mali Popišanac
530
174 ĐUP
520
  • Ivica Matijević 520 Mali trail: 12 km
520
175 Orlovac Novi Sad
520
  • Stevica Duhonj 520 Zelena 12 km
520
176 Pkkrkani
480
  • Ivica Liović 480 Srednja 12km
480
177 UDV Virovitica
460
  • Jakov Županić 460 19 km
460
178 AK Borik
450
  • Miroslav Mikulić 450 19 km
450
179 3 440
  • Božidar Reljac 440 Kratka 12km
440
180 PD Dakovo
430
  • Dario Lepki 430 Mali trail: 12 km
430
181 AK Varazdin
410
  • Dominko Lovac 410 19 km
410
182 Dule i prijatelji
410
  • Damir Raich 410 Mali Popišanac
410
183 Trbuščići 400
  • željko ileš 400 Kratka 12km
400
184 KK Virka
400
  • Vatroslav Golub 400 19 km
400
185 ĐMM
390
  • Igor Topalović 390 19 km
390
186 " Glasnici istine "
360
  • Zlatko Milošević 360 Mali Popišanac
360
187 Trčim zbog piva
340
  • Saša Andrović 340 Mali Popišanac
340
188 Lonely Goat RC
280
  • Marko Švagelj 280 Mali Popišanac
280
189 Udruga Krijesnica
230
  • Vedran Danko 230 19 km
230

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021