Liga: Slavonsko-baranjska trail liga 2024

Rezultati timova

Pozicija Naziv kluba 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Ukupno
1 RC Kotlich Dive SB 3000
  • Dejan Radanac 1000 Duga
  • Krešimir Šemuga 1000 Kratka
  • Sanja Šemuga 1000 Kratka
2680
  • Sanja Šemuga 950 Kratka 12km
  • Domagoj Zmaić 870 Duga 22km
  • Krešimir Šemuga 860 Kratka 12km
5680
2 SRK BARABER 2740
  • Jasna Pavičić 950 Duga
  • Katarina Bandalo 900 Kratka
  • Damir Weber 890 Kratka
2780
  • Jasna Pavičić 1000 Duga 22km
  • IVANA ZELENIKA 900 Kratka 12km
  • Alen Jakab 880 Kratka 12km
5520
3 AK Maraton Vukovar 2730
  • Marko Sambol 950 Kratka
  • Jasna Plemeniti 900 Duga
  • Vanda Zahirović 880 Duga
2620
  • Marko Sambol 900 Kratka 12km
  • Jasna Plemeniti 890 Duga 22km
  • Vanda Zahirović 830 Duga 22km
5350
4 Litice oko Virovitice 2620
  • Eva Arnold 890 Duga
  • Vanda Arnold 880 Kratka
  • Marija Đapić 850 Kratka
2500
  • Marija Đapić 870 Kratka 12km
  • Luka Škala 840 Kratka 12km
  • Kristijan Mikolić 790 Duga 22km
5120
5 DIŠ 2740
  • Dejan Perasić 950 Duga
  • Damir Kligl 900 Duga
  • Martina Maloča 890 Kratka
1840
  • Krešimir Valentić 950 Kratka 12km
  • Dejan Perasić 890 Duga 22km
4580
6 SRK Žuti šešir 2370
  • Petar Šokčić 860 Duga
  • Mario Matoković 790 Duga
  • Alan Biro 720 Duga
2080
  • Petar Šokčić 800 Duga 22km
  • Mario Matoković 710 Duga 22km
  • Alan Biro 570 Duga 22km
4450
7 Motiv 1500
  • Marinela Janković 820 Kratka
  • Boris Presečan 680 Kratka
2360
  • Marinela Janković 800 Kratka 12km
  • Maja Šantić 790 Kratka 12km
  • Drago Zdelar 770 Kratka 12km
3860
8 Osijek Wild Runners 2420
  • Hrvoje Bašić 840 Duga
  • Denis Vuković 820 Kratka
  • Stjepan Vukelić 760 Kratka
1350
  • Margareta Ibriks 820 Duga 22km
  • Ivan Stojaković 530 Duga 22km
3770
9 Šapice 1360
  • Miša Nicinger 710 Duga
  • Danilo Cimbaljević 650 Kratka
1930
  • Miša Nicinger 740 Duga 22km
  • Danilo Cimbaljević 620 Kratka 12km
  • Josip Volf 570 Kratka 12km
3290
10 Two Chelos 1660
  • Dražen Holmik 860 Kratka
  • Saša Dec 800 Kratka
1560
  • Dražen Holmik 800 Kratka 12km
  • Saša Dec 760 Kratka 12km
3220
11 SVU Đakovo 1490
  • SENKA MATIJAKOVIĆ 830 Kratka
  • Darko Matijaković 660 Kratka
1330
  • Senka Matijaković 730 Kratka 12km
  • Darko Matijaković 600 Kratka 12km
2820
12 3Bor Đakovo
2720
  • Sonja Sabo 1000 Kratka 12km
  • Marija Labak 890 Kratka 12km
  • Domagoj Marković 830 Kratka 12km
2720
13 UMK Mazator
2490
  • Kristina Princip 880 Duga 22km
  • Silvana Kljufas 850 Duga 22km
  • Katarina Penava 760 Kratka 12km
2490
14 Ultramaraton klub Mazator 850
  • Stijepan Matijašević 850 Duga
1510
  • Stijepan Matijašević 820 Duga 22km
  • Vedran Dulj 690 Duga 22km
2360
15 TK Tri-Tim 780
  • Ivan Pervan 780 Duga
1220
  • Ivan Pervan 660 Duga 22km
  • Robert Vargić 560 Duga 22km
2000
16 Hungary team 1890
  • Fanni Vastag 1000 Duga
  • Csongor Tankovics 890 Duga
1890
17 Ind.
1830
  • Matija Petričević 1000 Kratka 12km
  • Matko Stanković 830 Duga 22km
1830
18 Outdoor Paradise
1830
  • Fanni Vastag 950 Duga 22km
  • Csongor Tankovics 880 Duga 22km
1830
19 Maraton team 880
  • Vedran Rožić 880 Duga
850
  • Vedran Rožić 850 Duga 22km
1730
20 TK Đurđevac 830
  • Antonio Vidovic 830 Duga
730
  • Antonio Vidović 730 Duga 22km
1560
21 Adidas Runners Osijek 1500
  • Maja Seguin 950 Kratka
  • Andrew Seguin 550 Kratka
1500
22 BK Slatina 830
  • Drago Zdelar 830 Kratka
660
  • Dario Kruljac 660 Kratka 12km
1490
23 -
1450
  • Branko Hanžek 860 Duga 22km
  • Vedran Amidzic 590 Duga 22km
1450
24 AK Požega 730
  • Josip Marić 730 Kratka
710
  • Josip Marić 710 Kratka 12km
1440
25 AK Nova Gradiska 690
  • Dejan Hadžikarić 690 Kratka
730
  • Dejan Hadžikarić 730 Kratka 12km
1420
26 Maraton klub Hrvatski sokol 1280
  • Bonny Tokić 670 Kratka
  • Franjo Mandić 610 Kratka
1280
27 RK NEXE Veterani 700
  • Mario Pavičić 700 Duga
520
  • Mario Pavičić 520 Duga 22km
1220
28 In Spector
1190
  • Izabela Klarić 740 Kratka 12km
  • Hrvoje Klarić 450 Kratka 12km
1190
29 Žuti šešir
1140
  • Tijana Taslidžić 700 Kratka 12km
  • Matija Taslidžić 440 Kratka 12km
1140
30 Garčin 490
  • MIROSLAV ŠTEFANAC 490 Kratka
470
  • MIROSLAV ŠTEFANAC 470 Kratka 12km
960
31 Ak Zabok
950
  • Krunoslav Bošnjaković 950 Duga 22km
950
32 AK Koprivnica / Crossvallia / HAproxy
900
  • Benyamin Vuk 900 Duga 22km
900
33 SPD Altius / AR Osijek 870
  • Zdenka Franjković 870 Duga
870
34 SPD Altius/Toljssi coaching
870
  • Zdenka Franjković 870 Duga 22km
870
35 TK Tri Tim Osijek
860
  • Ivana Granoša 860 Duga 22km
860
36 Hep Running Team 850
  • Ivan Bančić 850 Kratka
850
37 TK Zrinski
840
  • Enis Brkić 840 Duga 22km
840
38 Adidas Runners
840
  • Lana Nikolić 840 Kratka 12km
840
39 Bubba Gump
820
  • Perica Brainovic 820 Kratka 12km
820
40 TK Tritim
820
  • Marina Vučemilović 820 Kratka 12km
820
41 M-elektronika d.o.o.
810
  • Matko Vicic 810 Duga 22km
810
42 UZT
780
  • Darko Smrčak 780 Kratka 12km
780
43 Cerna 750
  • Josip Martic 750 Kratka
750
44 Ultra Maraton Klub Mazator
750
  • IVAN Baricic 750 Duga 22km
750
45 UZT, Adidas Runners Osijek 740
  • Darko Smrcak 740 Kratka
740
46 Udruga 720
  • Ivan Peček 720 Kratka
720
47 URT NEXE TEAM
720
  • Mijo Benković 720 Kratka 12km
720
48 SRK „Baraber“
710
  • Ana Laštre 710 Kratka 12km
710
49 Maratonci 700
  • Dragan Hunjet 700 Kratka
700
50 Individualac 640
  • Marko Mikolaš 640 Kratka
640
51 OPG Matija Bartolović
640
  • Matija Bartolović 640 Duga 22km
640
52 Udruga zdravo trčanje Osijek
640
  • Goran Petrović 640 Kratka 12km
640
53 NAŠK
630
  • Duško Panjković 630 Kratka 12km
630
54 AK RAK
620
  • Krunoslav Klarić 620 Duga 22km
620
55 IND Našice
600
  • Ivan Kovač 600 Duga 22km
600
56 ID
590
  • Marko Mikolaš 590 Kratka 12km
590
57 Individals 570
  • Zvonimir Stipešević 570 Kratka
570
58 BK Osijek 2010 560
  • Krešimir Kovač 560 Kratka
560
59 ParkRunners
430
  • Alen Štimac 430 Kratka 12km
430
60 ParkRunners Našice
420
  • Mario Firšt 420 Kratka 12km
420

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021