Liga: Slavonsko-baranjska trail liga 2021

Rezultati timova

Pozicija Naziv kluba 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo Ukupno
1 DiŠ 2840
  • Damir Kligl 1000 Duga 25 km
  • Helena Vonić 950 Duga 25 km
  • Ana Nemet Đurđević 890 Duga 25 km
2500
  • Antonio Dujmović 890 Veliki trail 21.1 km
  • Ana Nemet Đurđević 870 Veliki trail 21.1 km
  • Krunoslav Bencek 740 Mali trail 12 km
2600
  • Damir Kligl 900 Duga 25km
  • Martina Maloča 880 Kratka 15km
  • Antonio Dujmović 820 Duga 25km
2800
  • Nenad Ostojić 950 Stellar Trail
  • Martina Maloča 950 Lunar Trail
  • Damir Kligl 900 Stellar Trail
2670
  • Martina Maloča 900 Veliki Popisanac
  • Damir Kligl 890 Veliki Popisanac
  • Krunoslav Bencek 880 Mali Popisanac
2720
  • Damir Kligl 950 Duga
  • Martina Maloča 900 Kratka
  • Krunoslav Bencek 870 Kratka
16130
2 Šapice 2730
  • Ivana Petrović 1000 Kratka 12 km
  • Jasna Tušek - Lončarić 900 Duga 25 km
  • Marija Bešlić 830 Kratka 12 km
2620
  • Ivana Petrović 900 Mali trail 12 km
  • Jasna Tušek - Lončarić 890 Veliki trail 21.1 km
  • Marija Bešlić 830 Mali trail 12 km
2440
  • Jasna Tušek - Lončarić 880 Duga 25km
  • Iva Smoljan 880 Duga 25km
  • Marija Bešlić 680 Kratka 15km
2370
  • Ivana Petrović 860 Lunar Trail
  • Marija Bešlić 770 Lunar Trail
  • Miša Nicinger 740 Stellar Trail
2440
  • Jasna Tušek - Lončarić 870 Veliki Popisanac
  • Miša Nicinger 790 Veliki Popisanac
  • Ivan Lončarić 780 Veliki Popisanac
2700
  • Ivana Petrović 950 Kratka
  • Iva Smoljan 880 Duga
  • Jasna Tušek - Lončarić 870 Duga
15300
3 SRK Baraber 2760
  • Ivan Heđi 1000 Kratka 12 km
  • Angel Milišić-Zečević 900 Kratka 12 km
  • Mijo Benković 860 Kratka 12 km
2450
  • Sinisa Jonjic 830 Mali trail 12 km
  • Eleonora Matić 820 Mali trail 12 km
  • Marija Petrović 800 Mali trail 12 km
1920
  • Ivan Heđi 680 Kratka 15km
  • Mijo Benković 620 Kratka 15km
  • Lucija Ivančević 620 Kratka 15km
2590
  • Ivan Heđi 900 Lunar Trail
  • Kruno Tomljanović 890 Lunar Trail
  • Marko Pavić 800 Lunar Trail
2630
  • Angel Milišić-Zečević 890 Mali Popisanac
  • Jasna Pavičić 890 Veliki Popisanac
  • Andrej Stipetić 850 Mali Popisanac
2630
  • Jasna Pavičić 890 Duga
  • Katarina Bandalo 890 Kratka
  • Leon Milišić-Zečević 850 Kratka
14980
4 DARC 2540
  • Ratko Boroš 860 Duga 25 km
  • Eniz Jašarević 850 Duga 25 km
  • Tomislav Tepes 830 Duga 25 km
2500
  • Tomislav Tepes 860 Veliki trail 21.1 km
  • Ratko Boroš 850 Veliki trail 21.1 km
  • Eniz Jašarević 790 Veliki trail 21.1 km
2210
  • Mladen Lapaš 760 Duga 25km
  • Ratko Boroš 750 Duga 25km
  • Tomislav Tepes 700 Duga 25km
2550
  • Tomislav Tepes 880 Stellar Trail
  • Ratko Boroš 840 Stellar Trail
  • Mladen Lapaš 830 Stellar Trail
2580
  • Tomislav Tepes 870 Veliki Popisanac
  • Eniz Jašarević 860 Veliki Popisanac
  • Mladen Lapaš 850 Veliki Popisanac
2580
  • Tomislav Tepes 890 Duga
  • Ratko Boroš 870 Duga
  • Eniz Jašarević 820 Duga
14960
5 Motiv 2320
  • Boris Presečan 870 Kratka 12 km
  • Ana Marić 730 Kratka 12 km
  • Jasenka Plantak Kotur 720 Kratka 12 km
2300
  • Boris Hrala 890 Mali trail 12 km
  • Boris Presečan 790 Mali trail 12 km
  • Igor Pipić 620 Mali trail 12 km
2160
  • Boris Hrala 900 Kratka 15km
  • Boris Presečan 750 Kratka 15km
  • Igor Pipić 510 Kratka 15km
2560
  • Boris Hrala 1000 Lunar Trail
  • Boris Presečan 810 Lunar Trail
  • Igor Pipić 750 Lunar Trail
2650
  • Boris Hrala 950 Mali Popisanac
  • Leon Šarko 870 Mali Popisanac
  • Boris Presečan 830 Mali Popisanac
2500
  • Boris Hrala 900 Kratka
  • Boris Presečan 880 Kratka
  • Igor Pipić 720 Kratka
14490
6 Osijek Wild Runners 2320
  • Stjepan Čošić 890 Duga 25 km
  • Hrvoje Bašić 730 Duga 25 km
  • Marijan Rešetar 700 Duga 25 km
2660
  • Stjepan Čošić 950 Veliki trail 21.1 km
  • Hrvoje Bašić 870 Veliki trail 21.1 km
  • Denis Vuković 840 Veliki trail 21.1 km
2330
  • Stjepan Čošić 880 Duga 25km
  • Hrvoje Bašić 810 Duga 25km
  • Marijan Rešetar 640 Duga 25km
1860
  • Stjepan Čošić 1000 Stellar Trail
  • Josip Samardžić 860 Lunar Trail
1640
  • Josip Samardžić 840 Mali Popisanac
  • Marijan Rešetar 800 Veliki Popisanac
10810
7 Ak Požega
1770
  • Marijana Švajda 950 Mali trail 12 km
  • Ivan Vitenberg 820 Veliki trail 21.1 km
2210
  • Krešimir Valentić 880 Kratka 15km
  • Ivan Vitenberg 670 Duga 25km
  • Kruno Budimir 660 Kratka 15km
2560
  • Krešimir Valentić 870 Lunar Trail
  • Ivan Vitenberg 850 Stellar Trail
  • Dajana Gašo-Sokač 840 Lunar Trail
690
  • Manuel Čarđić 690 Mali Popisanac
2460
  • Krešimir Valentić 880 Duga
  • Krunoslav Budimir 820 Kratka
  • Ivan Vitenberg 760 Duga
9690
8 Ultramaraton klub Mazator 690
  • Tihomir Šikić 690 Duga 25 km
950
  • Matko Bednjanec 950 Mali trail 12 km
2480
  • Matko Bednjanec 890 Kratka 15km
  • Jasmina Špiljar 810 Duga 25km
  • Dubravka Šiljeg 780 Duga 25km
2650
  • Matko Bednjanec 950 Lunar Trail
  • Ines Jozić 900 Stellar Trail
  • Vedran Dulj 800 Stellar Trail
780
  • Mario Lovrić 780 Duga
7550
9 SRK Žuti šešir 2520
  • Petar Šokčić 950 Duga 25 km
  • Dario Majetić 820 Duga 25 km
  • Mario Matokovic 750 Duga 25 km
1500
  • Petar Šokčić 900 Veliki trail 21.1 km
  • Vedran Taslidžić 600 Veliki trail 21.1 km
470
  • Vedran Tasladžić 470 Duga 25km
1690
  • Petar Šokčić 860 Stellar Trail
  • Mario Matoković 830 Lunar Trail
830
  • Petar Šokčić 830 Duga
7010
10 Atletska udruga Moslavina u pokretu 1590
  • Jasna Plemeniti 900 Kratka 12 km
  • Ivo Peula 690 Kratka 12 km
950
  • Jasna Plemeniti 950 Veliki trail 21.1 km
1740
  • Jasna Plemeniti 1000 Duga 25km
  • Goran Draksler 740 Duga 25km
1770
  • Jasna Plemeniti 950 Stellar Trail
  • Goran Draksler 820 Stellar Trail
950
  • Jasna Plemeniti 950 Veliki Popisanac
7000
11 UMK Mazator
2180
  • Manuela Tomljenović 790 Duga 25km
  • Tomislava Katavić 700 Kratka 15km
  • VIŠNJA LOVRIĆ 690 Kratka 15km
2330
  • Ivana Prpić 790 Lunar Trail
  • Jelena Šofić 780 Lunar Trail
  • Katarina Penava 760 Lunar Trail
2440
  • Mirna Mikić 870 Kratka
  • Martina Kekez 850 Kratka
  • Tomislava Katavić 720 Kratka
6950
12 AK Virovitica 1220
  • Goran Volenik 750 Kratka 12 km
  • DAMIR BRCKOVIĆ 470 Kratka 12 km
1210
  • Goran Volenik 620 Veliki trail 21.1 km
  • Damir Brcković 590 Veliki trail 21.1 km
1420
  • Renata Hrvoić 820 Kratka 15km
  • Dražen Jurković 600 Kratka 15km
2110
  • Renata Hrvoić 870 Lunar Trail
  • Christian Hrvoić 630 Lunar Trail
  • Denis Halupa 610 Lunar Trail
760
  • Denis Halupa 760 Mali Popisanac
6720
13 MM Trening 840
  • Antonia Drljić 840 Kratka 12 km
840
  • Antonia Drljić 840 Mali trail 12 km
770
  • Antonia Drljić 770 Kratka 15km
810
  • Antonia Drljić 810 Lunar Trail
790
  • Antonia Drljić 790 Mali Popisanac
1330
  • Antonia Drljić 770 Kratka
  • Goran Drljić 560 Kratka
5380
14 3BOR 770
  • Gordan Jurković 770 Duga 25 km
660
  • Ivan Dragić 660 Veliki trail 21.1 km
610
  • Gordan Jurković 610 Duga 25km
860
  • Denis Namjestnik 860 Mali Popisanac
1610
  • Dragan Baličević 860 Duga
  • Gordan Jurković 750 Kratka
4510
15 AK Sljeme
2710
  • Ivana Marušić 950 Kratka 15km
  • Jozefina Bulić 900 Kratka 15km
  • Renata Poljanac 860 Duga 25km
770
  • Dejan Radanac 770 Stellar Trail
890
  • Mirna Grubisic 890 Mali Popisanac
4370
16 SRUZ 2290
  • Robert Mikan 860 Kratka 12 km
  • Ivan Šemnički 840 Kratka 12 km
  • Damir Vuzem 590 Kratka 12 km
2030
  • Ivan Šemnički 850 Kratka 15km
  • Damir Vuzem 590 Kratka 15km
  • Renato Ljubić 590 Kratka 15km
4320
17 MK Hrvatski Sokol
1830
  • Dino Jurić 1000 Kratka 15km
  • Ana Azenić 830 Kratka 15km
820
  • Ana Azenić 820 Lunar Trail
780
  • Ana Azenić 780 Mali Popisanac
820
  • Ana Azenić 820 Kratka
4250
18 Maraton klub Hrvatski sokol 1570
  • Ana Azenić 850 Kratka 12 km
  • Bonny Tokić 720 Kratka 12 km
2420
  • Gabriela Poslon 890 Mali trail 12 km
  • Ana Azenić 870 Mali trail 12 km
  • Bonny Tokić 660 Mali trail 12 km
3990
19 AK Maksimir 2550
  • Maja Urban 1000 Duga 25 km
  • Snjezana Jurkovic 790 Kratka 12 km
  • Tatjana Škrlec 760 Kratka 12 km
310
  • Igor Brođanac 310 Kratka 15km
1000
  • Maja Urban 1000 Stellar Trail
3860
20 URT Nexe Team Našice 1340
  • Dejan Perasić 840 Duga 25 km
  • MARIO PAVIČIĆ 500 Kratka 12 km
880
  • Dejan Perasić 880 Veliki trail 21.1 km
830
  • Dejan Perasić 830 Duga 25km
800
  • Dejan Perasić 800 Duga
3850
21 sport-mode
1640
  • Marijo Zvonarek 750 Veliki trail 21.1 km
  • Ivan Horvat 530 Mali trail 12 km
  • ivan Kracun 360 Mali trail 12 km
2150
  • Ivan Horvat 730 Lunar Trail
  • Marijo Zvonarek 720 Lunar Trail
  • ivan Kracun 700 Lunar Trail
3790
22 Udruga zdravo trčanje Osijek 950
  • Goran Petrović 950 Kratka 12 km
650
  • Goran Petrović 650 Mali trail 12 km
580
  • Goran Petrović 580 Lunar Trail
800
  • Goran Petrović 800 Mali Popisanac
780
  • Goran Petrović 780 Kratka
3760
23 TK Mazator
580
  • Martina Baltić 580 Kratka 15km
1240
  • Martina Baltić 740 Lunar Trail
  • Igor Šofić 500 Lunar Trail
1860
  • Martina Baltić 710 Kratka
  • Ivica Liović 600 Kratka
  • Tihomir Šikić 550 Kratka
3680
24 Maraton team
800
  • Vedran Rožić 800 Duga 25km
890
  • Vedran Rožić 890 Stellar Trail
1740
  • Matko Stanković 900 Duga
  • Vedran Rožić 840 Kratka
3430
25 PD Đakovo
1450
  • Sonja Sabo 1000 Mali trail 12 km
  • Stanko Baličević 450 Mali trail 12 km
900
  • Sonja Sabo 900 Mali Popisanac
1000
  • Sonja Sabo 1000 Kratka
3350
26 RC Kotlich Dive
1570
  • Martina Šipoš Vučković 880 Lunar Trail
  • Krešimir Šemuga 690 Lunar Trail
840
  • Martina Šipoš Vučković 840 Mali Popisanac
840
  • Martina Šipoš Vučković 840 Kratka
3250
27 Ind.
730
  • Alen Jakab 730 Kratka 15km
780
  • Alen Jakab 780 Lunar Trail
820
  • Alen Jakab 820 Mali Popisanac
860
  • Alen Jakab 860 Kratka
3190
28 Samo jako 2330
  • Sanela Raguž 890 Kratka 12 km
  • Boris Tomić 760 Kratka 12 km
  • Saša Dec 680 Duga 25 km
820
  • Saša Dec 820 Veliki Popisanac
3150
29 Bk Maraton team
730
  • Jelena Rodić 730 Kratka 15km
820
  • Jelena Rodic 820 Mali Popisanac
1570
  • Jelena Rodić 800 Kratka
  • Luka Mikić 770 Kratka
3120
30 komPAS 670
  • Zoran Gotić 670 Kratka 12 km
490
  • Zoran Gotić 490 Mali trail 12 km
560
  • Zoran Gotić 560 Kratka 15km
600
  • Zoran Gotić 600 Lunar Trail
740
  • Zoran Gotić 740 Mali Popisanac
3060
31 AKVirovitica
1250
  • Renata Hrvoić 850 Mali trail 12 km
  • Christian Hrvoić 400 Mali trail 12 km
860
  • Renata Hrvoić 860 Mali Popisanac
880
  • Renata Hrvoić 880 Kratka
2990
32 Ak Zabok 780
  • Krunoslav Bošnjaković 780 Duga 25 km
1000
  • Nikola Špoljar 1000 Veliki Popisanac
1000
  • Krunoslav Bošnjaković 1000 Duga
2780
33 AK Varaždin 640
  • Željko Miklaužić 640 Duga 25 km
2000
  • Ana Sajko 890 Duga 25km
  • Nikola Stepan 560 Duga 25km
  • Dominko Lovač 550 Duga 25km
2640
34 MUP
2540
  • Katarina Jurić Moric 870 Kratka 15km
  • Magdalena Oršić 840 Kratka 15km
  • Marko Sambol 830 Kratka 15km
2540
35 Ak NoGa 2430
  • Đurđica Škariot 820 Kratka 12 km
  • Ivana Muraja 810 Kratka 12 km
  • Antonija Šulekić 800 Kratka 12 km
2430
36 AK Koprivnica
2400
  • Lora Žuliček 1000 Kratka 15km
  • Mirko Antoljak 700 Duga 25km
  • Ino Šepec 700 Kratka 15km
2400
37 KTK
780
  • Danijel Martinčić 780 Duga 25km
1610
  • Danijel Martinčić 810 Duga
  • Mario Martinčić 800 Kratka
2390
38 RC Kotlich Dive SB
830
  • Goran Vučković 830 Veliki Popisanac
1510
  • Goran Vučković 830 Kratka
  • Aleksandar Buranji 680 Kratka
2340
39 s.Oliver 860
  • Marijana Šmit 860 Kratka 12 km
740
  • Marijana Šmit 740 Kratka 15km
660
  • Nives Vračić 660 Kratka
2260
40 UZT Osijek
730
  • Ivana Andrić Pejak 730 Mali Popisanac
1360
  • Ksenija Balatinac 690 Kratka
  • Ivana Andrić Pejak 670 Kratka
2090
41 individualac
1190
  • ZLATKO ŽEGREC 810 Kratka 15km
  • Ivica Škvorc 380 Duga 25km
750
  • Srđan Radulović 750 Mali Popisanac
1940
42 3MAX
1880
  • Luka Horvat Horvat 1000 Mali trail 12 km
  • Tihomir Kovač 880 Mali trail 12 km
1880
43 individualno 700
  • Željka Nemanić 700 Kratka 12 km
390
  • Ivan Andrasevic 390 Duga 25km
650
  • Ivan Andrasevic 650 Mali Popisanac
1740
44 BK Osijek 2010
1740
  • Luka Horvat 1000 Kratka
  • Denis Brandis 740 Kratka
1740
45 Tilček Team 1720
  • Alen Car 680 Kratka 12 km
  • Danijel Dimnjaković 640 Kratka 12 km
  • Tomica Solenički 400 Kratka 12 km
1720
46 Mazator
1720
  • Ivana Prpic 800 Duga 25km
  • Katarina Penava 570 Kratka 15km
  • Slaviša Ćurić 350 Duga 25km
1720
47 AK Maratonjare 1670
  • Stjepan Žanić 900 Duga 25 km
  • Vedrana Molnar Kelemen 770 Kratka 12 km
1670
48 GO2 Bjelovar
1610
  • Željka Koščević 810 Kratka 15km
  • Damir Malčić 530 Duga 25km
  • Andrej Posavi 270 Kratka 15km
1610
49 Nexe Team
580
  • Hrvoje Tržić 580 Mali trail 12 km
1000
  • Vesna Janković 1000 Veliki Popisanac
1580
50 Rekreativac
810
  • MIROSLAV ĐUMIĆ 810 Kratka 15km
670
  • Josip Bićanić 670 Mali Popisanac
1480
51 Badminton klub Velika Gorica
1460
  • Dora Dragčević 850 Mali Popisanac
  • Dario Karl 610 Mali Popisanac
1460
52 MUP/SRK Baraber
1350
  • Zvonimir Krznarić 720 Kratka 15km
  • Eleonora Matić 630 Kratka 15km
1350
53 PITOMO AKTIVNI
1320
  • Antonio Vidovic 870 Kratka 15km
  • Danijel Petković 450 Kratka 15km
1320
54 Slonići
1320
  • Danijela Dumenčić 780 Kratka 15km
  • Slavko Dumenčić 540 Kratka 15km
1320
55 UZT 610
  • Ivan Lovrić 610 Kratka 12 km
620
  • Ivan Lovric 620 Mali Popisanac
1230
56 IJP Virovitica
1210
  • Josip Jadan 680 Mali Popisanac
  • Andrej Hegedis 530 Mali Popisanac
1210
57 Canicross croatia
430
  • Srđan Obradović 430 Kratka 15km
770
  • Srđan Obradović 770 Mali Popisanac
1200
58 Mali Princ
610
  • Stjepan Schönberger 610 Mali trail 12 km
580
  • Stjepan Schönberger 580 Duga 25km
1190
59 HPD Papuk Virovitica
450
  • Danilo Cimbaljević 450 Kratka 15km
710
  • Danilo Cimbaljević 710 Mali Popisanac
1160
60 URT NexeTeam Našice
360
  • MARIO PAVIČIĆ 360 Duga 25km
700
  • MARIO PAVIČIĆ 700 Duga
1060
61 AK Fit Zaprešić
1000
  • Doris Blažević 1000 Veliki trail 21.1 km
1000
62 Srk Alba/Sportbox
1000
  • Eldin Hodžić 1000 Duga 25km
1000
63 SB Biciklist
1000
  • Romina Antunović 1000 Lunar Trail
1000
64 AK FIT
1000
  • Danijel Dunković 1000 Mali Popisanac
1000
65 AK Slatina
1000
  • Doroteja Santi 1000 Mali Popisanac
1000
66 SNK 950
  • Siniša Kresović 520 Kratka 12 km
  • Ivan Stažić 430 Kratka 12 km
950
67 SportBox/Compressport Hrvatska
950
  • Pavle Kruljac 950 Duga 25km
950
68 MORH
950
  • Ana Antolić 950 Duga 25km
950
69 AK Varaždin - SRD 315
950
  • Dinko Solić 950 Kratka 15km
950
70 MK Hrv. sokol
950
  • Dino Jurić 950 Veliki Popisanac
950
71 AU Moslavina u pokretu
950
  • Jasna Plemeniti 950 Duga
950
72 Škola trčanja Orahovica
950
  • Marko Varga 950 Kratka
950
73 UMK Mazzatori
900
  • Mateja Kaniški 900 Duga 25km
900
74 Rckotlichdive
900
  • Sanja Šemuga 900 Lunar Trail
900
75 RC KotlicDive🦄
900
  • Marina Nenadović 900 Lunar Trail
900
76 HVIDR-a Virovitićko Podravska
900
  • Darko Dolovski 900 Veliki Popisanac
900
77 TK Marathon 95 Varaždin
890
  • Jasenka Martinez 890 Kratka 15km
890
78 MK Sokol Osijek
890
  • Tihomir Kovač 890 Kratka
890
79 Ak Varazdin
880
  • Ana Sajko 880 Veliki Popisanac
880
80 TK Marathon 95 870
  • Mario Šoštarić 870 Duga 25 km
870
81 Ak Vz/Bsv Ldb/Srd 315 870
  • Ines Balog 870 Duga 25 km
870
82 AK Međimurje
870
  • Siniša Škvorc 870 Duga 25km
870
83 MUP RH-a, PU Vtc.Podr
870
  • Dario Lebinec 870 Kratka 15km
870
84 ZVO TRČI SAMA
860
  • Zvončica Kučanda Kučanda 860 Mali trail 12 km
860
85 MUP-USP Omege/ Ak Borik Bjelovar
850
  • Hrvoje Grgić 850 Duga 25km
850
86 URT Nexe Team SRK Baraber
840
  • Mijo Benković 840 Lunar Trail
840
87 Klub Tri Tim
830
  • Boris Nago 830 Veliki trail 21.1 km
830
88 Bjj Factory Đakovo
810
  • Davor Pocijak 810 Veliki trail 21.1 km
810
89 RC Kotlich Dive SB 🦄
810
  • Domagoj Zmaić Zmaić 810 Stellar Trail
810
90 Team Boemčine
800
  • Dražen Matasović 800 Veliki trail 21.1 km
800
91 run.segi.run
790
  • Karla Išasegi 790 Mali trail 12 km
790
92 ak kc
790
  • Matija Antolaš 790 Duga 25km
790
93 Maratonjare 780
  • Vedran Kelemen 780 Kratka 12 km
780
94 Ultramaraton klub MAZATOR
780
  • Svjetlana Dudrak 780 Duga 25km
780
95 Ak Maraton Vukovar
780
  • Siniša Busić 780 Stellar Trail
780
96 Palmile
770
  • Milana Stričić 770 Mali trail 12 km
770
97 AK Borik
770
  • Božidar Stjepan Lučić 770 Duga 25km
770
98 Mk Hrvatski Sokol Osijek
770
  • Ivica Vučković 770 Lunar Trail
770
99 RK Nexe
770
  • Josip Ergović 770 Duga
770
100 Bk Slatina
760
  • Srđan Radulović 760 Kratka
760
101 AkNoga 750
  • Božica Ćosić 750 Kratka 12 km
750
102 Bla
750
  • Rafaella Kovačić 750 Mali trail 12 km
750
103 AK FORCA
750
  • Bruno Preradović 750 Stellar Trail
750
104 Srd 315 sjeverozapad/ Bsv Ludbreg
750
  • Ines Balog 750 Mali Popisanac
750
105 Velika Kopanica 740
  • Ivica Vučković 740 Kratka 12 km
740
106 KCIPT Samobor 740
  • Tatjana Petrović Sladetić 740 Kratka 12 km
740
107 Đakovo
730
  • Ana Sucic 730 Mali trail 12 km
730
108 RaN 047
730
  • Silvio Car 730 Duga 25km
730
109 Karlovac Run Team
720
  • Karlo Murn 720 Duga 25km
720
110 TilčekTeam 710
  • Stjepan Kišić 710 Kratka 12 km
710
111 ŠpEK
710
  • Blaž Vincetić Vincetić 710 Veliki trail 21.1 km
710
112 MUP/SAMO VINKULJA
710
  • Dinko Puce 710 Duga 25km
710
113 Langsam
710
  • Ivan Stažić 710 Lunar Trail
710
114 URT Nexe Team
710
  • Igor Topalović 710 Duga
710
115 HPD Papuk
700
  • Danilo Cimbaljević 700 Kratka
700
116 URT "Nexe Team"
690
  • Matija Fapali 690 Kratka 15km
690
117 Fit&strong Đakovo
670
  • Antonio Šutalo 670 Veliki trail 21.1 km
670
118 USP Omege/ Ak Borik Bjelovar
660
  • Vice Sučić 660 Duga 25km
660
119 SRUFIT
660
  • Željko Lukačević 660 Kratka
660
120 RC Kotlich dive 🦄
650
  • Dražen Popko 650 Lunar Trail
650
121 AK Sisak
640
  • Tanja Ćuk 640 Kratka 15km
640
122 Udruga Maratonaca SMŽ HEROJI NE UMIRU
640
  • Ivan Špoljarić 640 Lunar Trail
640
123 Glasnici Istine 630
  • Darko Dolovski 630 Duga 25 km
630
124 SRK Baraber, UZT Osijek
620
  • Ivica Tomin 620 Kratka
620
125 Nk Suhopolje
600
  • Ivan Kelečić 600 Duga 25km
600
126 SRU FIT
600
  • Željko Lukačević 600 Mali Popisanac
600
127 Zvombač Gombač
590
  • Kristijan Copak 590 Lunar Trail
590
128 .
590
  • Kruno Rodić 590 Kratka
590
129 #MoguKakoHoću
580
  • Božidar Reljac 580 Mali Popisanac
580
130 ŠK Tigrići
390
  • Mladen Sudar 390 Mali trail 12 km
180
  • Mladen Sudar 180 Kratka 15km
570
131 SRD 315 Sjeverozapad
570
  • Ivan Trokter 570 Duga 25km
570
132 Tri Tim Osijek
570
  • Ivan Bartolović 570 Kratka
570
133 AK. Požega 560
  • Duško Panjković 560 Kratka 12 km
560
134 Tk Zrinski
560
  • Marin Kamenjašević 560 Mali trail 12 km
560
135 DK Optimist
560
  • Mladen Sudar 560 Lunar Trail
560
136 Run4fun
540
  • Boris Lasović 540 Lunar Trail
540
137 AK Slavonija-Žito
540
  • Vjekoslav Kuna 540 Kratka
540
138 GO Bjelovar
530
  • Boris Pavlović 530 Duga 25km
530
139 Bez kluba
530
  • Željko Lukačević 530 Lunar Trail
530
140 Tompini svjedoci
520
  • Ivan Volinek 520 Lunar Trail
520
141 URT NexeTeam
510
  • MARIO PAVIČIĆ 510 Lunar Trail
510
142 Vrtićanci Rio Mare
490
  • Željko Šešet 490 Duga 25km
  • Filip Kellek 0 Kratka 15km
490
143 Triatlon klub Mazator
490
  • Robert Grabovac 490 Lunar Trail
490
144 AK Varaždin / SRD315 Sjeverozapad
490
  • Željko Miklaužić 490 Mali Popisanac
490
145 Uzt, Baraberi 480
  • Ivica Tomin 480 Kratka 12 km
480
146 Britke Sablje
480
  • Žolt Vačora 480 Mali trail 12 km
480
147 Bk Bjelovar
470
  • Goran Iličić 470 Kratka 15km
470
148 BK Maratonteam
470
  • Zvonko Brkić 470 Mali Popisanac
470
149 Đakovo trči
460
  • Ivica Ljubić Ljubić 460 Mali trail 12 km
460
150 MUP/Ultramaraton klub Mazator
450
  • Ivica Špiljar 450 Duga 25km
450
151 Odred izviđača Lisice
450
  • Denis Cukor 450 Mali Popisanac
450
152 Žumberak trail
430
  • Tomislav Budinscak 430 Duga 25km
430
153 Adidas runners Zagreb
420
  • Antonio Pozaić 420 Duga 25km
420
154 AK FIT Vrtićanci
420
  • Ante Glavan 420 Kratka 15km
420
155 Jastreb Extreme
410
  • Jože Logar 410 Duga 25km
410
156 Osijek 390
  • Ivan Kracun 390 Kratka 12 km
390
157 SD Vrbovec
370
  • Dražen Bakarić 370 Duga 25km
370
158 Sjever Mafia
340
  • Marin Svalina 340 Mali trail 12 km
340
159 MUP-IJP Virovitica
340
  • Josip Jadan 340 Kratka 15km
  • Andrej Hegediš 0 Kratka 15km
340
160 UZT, SRK Baraber
320
  • Ivica Tomin 320 Mali trail 12 km
0
  • Ivica Tomin 0 Kratka 15km
320
161 Ak Borik Bjelovar
260
  • Anđelina Sučić 130 Kratka 15km
  • Jasmina Grgić 130 Kratka 15km
260
162 Udruga zdravo trčanje, Šapice
180
  • Goran Petrović 180 Kratka 15km
180
163 GO2 BJELOVAR (Kilo gore, kilo dolje)
160
  • Bojan Cerović 160 Kratka 15km
160
164 Ciplici
150
  • Marin Vlahovic 150 Kratka 15km
150
165 Ciplići
0
  • Frane Garma 0 Kratka 15km
0

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021