Event: Podunavlje trail 2020

Utrka: Zelena 12km

Event Podunavlje trail 2020 Register for a race

Date
10/18/2020 10:00:00 AM
Start
10/18/2020 11:00:06 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid Vrijeme starta Čip
352
Lana Kovačević M SRK Žuti šešir L 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Dinko Zima M AK POŽEGA L 10/18/2020 11:00:06 AM
1
Vedran Jesenović M AK Požega, Udruga Zdravo trčanje Osijek S 10/18/2020 11:00:06 AM
2
Davor Latas M XL 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Marko Šikić M XXL 10/18/2020 11:00:06 AM
3
Damir Zimmer M JET SKI HR L 10/18/2020 11:00:06 AM
4
Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team S 10/18/2020 11:00:06 AM
5
Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M 10/18/2020 11:00:06 AM
6
Stanko Čvagić M SRK Baraber M 10/18/2020 11:00:06 AM
7
Dinko Seršić M M 10/18/2020 11:00:06 AM
8
Luka Gjajić M L 10/18/2020 11:00:06 AM
9
Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek M 10/18/2020 11:00:06 AM
10
Ivana Petrović Ž Šapice S 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Marinela Janković Ž XS 10/18/2020 11:00:06 AM
11
Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume M 10/18/2020 11:00:06 AM
12
ivan mišulić M L 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Matko Bednjanec M UMK Mazator L 10/18/2020 11:00:06 AM
13
Gordana Delić Ž XL 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Perica Vujić M Kondicijska priprema Županja M 10/18/2020 11:00:06 AM
14
Stjepan Mišulić M L 10/18/2020 11:00:06 AM
15
Željko Benja M L 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Andreja Ciraki Ž S 10/18/2020 11:00:06 AM
16
Iva Balaž Ž L 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Renata Periša Kečkeš Ž XL 10/18/2020 11:00:06 AM
17
Mislav Kvesić Kvesić M M 10/18/2020 11:00:06 AM
18
Božica Milardović Ž Škola trčanja Hrvatski Sokol XS 10/18/2020 11:00:06 AM
19
Andreja Pavlić Ciraki Ž Škola trčanja Hrvatski sokol S 10/18/2020 11:00:06 AM
20
Darko Majdenić M SRK Baraber L 10/18/2020 11:00:06 AM
21
Jan Majdenić M SRK Baraber M 10/18/2020 11:00:06 AM
22
Nataša Lukač Ž Udruga zdravo trčanje Osijek XS 10/18/2020 11:00:06 AM
23
Marijana Šmit Ž s.Oliver XS 10/18/2020 11:00:06 AM
24
Ena Grahovac Ž AK Slavonija-Žito, Osijek S 10/18/2020 11:00:06 AM
25
Tihana Jurić Ž S 10/18/2020 11:00:06 AM
26
Mladen Sudar M ŠK Tigrići L 10/18/2020 11:00:06 AM
27
Bogdan LUKAČ M L 10/18/2020 11:00:06 AM
28
Vjeran Hašček M M 10/18/2020 11:00:06 AM
29
Tihomir Horvat M s.Oliver L 10/18/2020 11:00:06 AM
30
Antonio Tačković M Atlantic running team L 10/18/2020 11:00:06 AM
31
Marija Bešlić Ž Šapice M 10/18/2020 11:00:06 AM
32
Vjeran Leventić M L 10/18/2020 11:00:06 AM
33
Lima Kedačić M S 10/18/2020 11:00:06 AM
34
Bernard Majer M L 10/18/2020 11:00:06 AM
35
Martina Šipoš Vučković Ž TK Čupo S 10/18/2020 11:00:06 AM
36
Sanja Šemuga Ž Garčin Trail M 10/18/2020 11:00:06 AM
37
Tanja Štulić Ž S 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Bonny Tokić M Mk Hrvatski sokol Osijek L 10/18/2020 11:00:06 AM
38
Matija Čvagić M SRK Baraber M 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Ivan Benaković M L 10/18/2020 11:00:06 AM
39
Igor Pipić M Motiv S 10/18/2020 11:00:06 AM
40
Dario Kruljac M L 10/18/2020 11:00:06 AM
41
Željka Nemanić Ž XL 10/18/2020 11:00:06 AM
104
Gabriela Poslon Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M 10/18/2020 11:00:06 AM
42
Renata Hrvoić Ž AK Virovitica S 10/18/2020 11:00:06 AM
43
Christian Hrvoić M AK Virovitica XL 10/18/2020 11:00:06 AM
44
Dora Nemanić Ž XL 10/18/2020 11:00:06 AM
45
Aleksandar Buranji M AK Požega XL 10/18/2020 11:00:06 AM
46
Andrea Špoljarić Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
47
Darija Havic Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
48
Josip Kajan M L 10/18/2020 11:00:06 AM
49
Lovro Nemanić Nemanić M XL 10/18/2020 11:00:06 AM
50
Matea Žagar Ž S 10/18/2020 11:00:06 AM
51
Branko Begonja M Udruga zdravo trčanje Osijek L 10/18/2020 11:00:06 AM
91
Matija Crnković M Mk Hrvatski sokol Osijek S 10/18/2020 11:00:06 AM
52
Kruno Tomljanović M SRK Baraber M 10/18/2020 11:00:06 AM
53
Ivan Stažić M 3J2 L 10/18/2020 11:00:06 AM
54
Tatjana Pernarčić Ž Udruga zdravo trčanje Osijek S 10/18/2020 11:00:06 AM
55
Siniša Kresović M 3J2 L 10/18/2020 11:00:06 AM
56
Nenad Radivojević M L 10/18/2020 11:00:06 AM
57
Maja Madžarac Pervan Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
58
Anita Pocrnić Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
59
Ivan Mihić M XS 10/18/2020 11:00:06 AM
60
Nikolina Nađ Ž XS 10/18/2020 11:00:06 AM
61
Martin Bakliža M XL 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Tanja Štulić Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
62
Oleg Gojtan M XL 10/18/2020 11:00:06 AM
63
Marija Rikert Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
64
Ana Antolović Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
65
Antun Pongračić M BIZbike M 10/18/2020 11:00:06 AM
66
Tihana Kovačić - Farkaš Ž Bedlington d.o.o. S 10/18/2020 11:00:06 AM
67
Anita Plišo Vidaković Ž Škola trčanja Hrvatski sokol M 10/18/2020 11:00:06 AM
68
Ines Avdaković Ž S 10/18/2020 11:00:06 AM
69
Dario Novoselić M SRK BARABER M 10/18/2020 11:00:06 AM
70
Marko Pavić M SRK Baraber L 10/18/2020 11:00:06 AM
71
Mirela Badža Ž M 10/18/2020 11:00:06 AM
72
Siniša Badža M L 10/18/2020 11:00:06 AM
73
Boris Hrala M Motiv XL 10/18/2020 11:00:06 AM
74
Ivica Tomin M Udruga zdravo trčanje Osijek XL 10/18/2020 11:00:06 AM
0
Danijela Černić Ž Ak Slavonija Žito S 10/18/2020 11:00:06 AM
75
Dijana Dumančić Ž L 10/18/2020 11:00:06 AM
76
Nada Dumančić Ž XL 10/18/2020 11:00:06 AM
106
Alen Jakab M L 10/18/2020 11:00:06 AM
92
Dražen Tadić M M 10/18/2020 11:00:06 AM
107
Ivan Lovrić M XS 10/18/2020 11:00:06 AM
108
Damir Radić M XS 10/18/2020 11:00:06 AM

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021