Događaj: Božićni Krndija trail

Utrka: Kratka

Događaj Božićni Krndija trail Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
12/26/2021 10:00:00 AM
StartTime
12/26/2021 10:00:00 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 116 Luka Horvat M BK Osijek 2010 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:02:00 05:10
2 M-2 73 Marko Varga M Škola trčanja Orahovica 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:03:00 05:15
3 M-3 40 Boris Hrala M Motiv 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:04:00 05:20
4 M-4 66 Tihomir Kovač M MK Sokol Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:10:00 05:50
5 M-5 38 Boris Presečan M Motiv 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:10:33 05:52
6 M-6 51 Krunoslav Bencek M DiŠ 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:10:50 05:54
7 M-7 59 Alen Jakab M Ind. 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:13:10 06:05
8 M-8 108 Leon Milišić-Zečević M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:13:20 06:06
9 Ž-1 65 Sonja Sabo Ž PD Đakovo 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:13:50 06:09
10 M-9 33 Vedran Rožić M Maraton team 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 11:18:38.000 01:18:38 06:33
11 M-10 47 Goran Vučković M RC Kotlich Dive SB 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:18:53 06:34
12 M-11 9 Krunoslav Budimir M AK Požega 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 11:19:16.000 01:19:16 06:36
13 M-12 74 Ivan Heđi M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:19:25 06:37
14 M-13 100 Mario Martinčić M KTK 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:19:54 06:39
15 M-14 76 Vedran Matić M 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:22:00 06:50
16 Ž-2 58 Ivana Petrović Ž Šapice 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:22:07 06:50
17 M-15 57 Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:22:48 06:54
18 M-16 87 Luka Mikić M Bk maraton team 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:22:57 06:54
19 M-17 80 Srđan Radulović M Bk Slatina 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:23:50 06:59
20 M-18 98 Gordan Jurković M 3Bor 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:24:21 07:01
21 M-19 113 Denis Brandis M BK Osijek 2010 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:25:41 07:08
22 Ž-3 96 Martina Maloča Ž DiŠ 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:27:45 07:18
23 M-20 62 Stanko Čvagić M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:28:08 07:20
24 M-21 39 Igor Pipić M Motiv 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:28:21 07:21
25 M-22 79 Andrej Stipetić M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:28:46 07:23
26 Ž-4 60 Katarina Bandalo Ž SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:29:37 07:28
27 M-23 63 Danilo Cimbaljević M HPD Papuk 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:30:05 07:30
28 M-24 42 Manuel Čarđić M AK Požega 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:30:40 07:33
29 M-25 55 Aleksandar Buranji M RC Kotlich Dive SB 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:31:58 07:39
30 M-26 53 Matija Čvagić M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:33:15 07:46
31 M-27 45 Željko Lukačević M SRUFIT 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:36:12 08:01
32 Ž-5 50 Renata Hrvoić Ž AKVirovitica 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:37:00 08:05
33 M-28 56 Kruno Tomljanović M SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:37:10 08:05
34 M-29 94 Adam Grgic M 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:37:18 08:06
35 Ž-6 111 Mirna Mikić Ž UMK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:38:40 08:13
36 Ž-7 77 Martina Gerbec Matić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:39:08 08:15
37 M-30 83 Mario Kovač M 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:39:19 08:16
38 Ž-8 109 Martina Kekez Ž UMK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:39:50 08:19
39 Ž-9 46 Martina Šipoš Vučković Ž RC Kotlich dive 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:40:10 08:20
40 Ž-10 101 Ivana Kljaić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:40:25 08:22
41 Ž-11 49 Ana Azenić Ž MK Hrvatski sokol 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:40:35 08:22
42 M-31 61 Ivica Tomin M SRK Baraber, UZT Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:41:35 08:27
43 Ž-12 41 Marija Bešlić Ž Šapice 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:42:15 08:31
44 Ž-13 52 Jelena Rodić Ž Bk Maraton team 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:42:26 08:32
45 M-32 104 Damir Nenadić M SRK BARABER 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:43:30 08:37
46 Ž-14 81 Margareta Ibriks Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:46:11 08:50
47 M-33 89 Ivica Liović M TK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:46:18 08:51
48 Ž-15 110 Ivana Juričić Boić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:47:25 08:57
49 Ž-16 44 Antonia Drljić Ž MM Trening 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:47:35 08:57
50 Ž-17 112 Marija Knežević Ž SRK BARABER 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:47:50 08:59
51 M-34 64 Kruno Rodić M . 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:48:05 09:00
52 Ž-18 75 Natalija Domjanović Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:48:25 09:02
53 Ž-19 72 Erika Pobrić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:49:30 09:07
54 M-35 67 Igor Gubić M DiŠ 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:49:46 09:08
55 M-36 78 Ivan Bartolović M Tri Tim Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:51:17 09:16
56 M-37 48 Goran Drljić M MM Trening 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:56:07 09:40
57 Ž-20 86 Eleonora Matić Ž SRK Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 01:56:55 09:44
58 M-38 69 Tihomir Šikić M TK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:03:00 10:15
59 Ž-21 93 Tomislava Katavić Ž UMK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:00 10:20
60 Ž-22 68 Martina Baltić Ž TK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:15 10:21
61 Ž-23 92 Manuela Tomljenović Ž UMK Mazator 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:20 10:21
62 Ž-24 54 Ksenija Balatinac Ž UZT OSIJEK 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:30 10:22
63 Ž-25 85 Mirela Đakovac Ž Srk Baraber 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:40 10:23
64 M-39 117 Vjekoslav Kuna M AK Slavonija-Žito 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:50 10:24
65 Ž-26 71 Ivana Andrić Pejak Ž UZT Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:04:56 10:24
66 Ž-27 99 Nives Vračić Ž s.Oliver 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:06:00 10:30
67 Ž-28 90 Ivana Miščević Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:48:23 14:01
68 Ž-29 107 Chiara Mejašić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:48:30 14:02
69 Ž-30 106 Katarina ČUNKO Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:52:10 14:20
70 Ž-31 103 Draženka Birkić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:53:14 14:26
71 Ž-32 105 Ljubica Panđić Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 02:53:21 14:26
72 M-40 102 Petar Plevnik M 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
73 M-41 91 Siniša Crnčan M BK Maraton team 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
74 M-42 95 Dario Stipanić M 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
75 Ž-33 97 Maja Lazić Ž Bk Maraton Team 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
76 M-43 88 Duško Panjković M AK. Požega 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
77 Ž-34 84 Antonija Šarić Ž MK Hrvatski sokol 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
78 M-44 82 Vladimir Lalić M Škola trčanja Hrvatski sokol Osijek 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
79 Ž-35 70 Marijana Šmit Ž s.oliver 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
80 M-45 43 Denis Namjestnik M 3Bor Đakovo 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
81 Ž-36 114 Danijela Černić Ž AK Slavonija-Žito 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
82 M-46 115 Robert Vargić M BK Osijek 2010 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
83 Ž-37 118 Jadranka Vuković Ž 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00
84 Ž-38 119 Marijana Švajda Ž Ak Požega 26.12.2021 10:00:00.000 26.12.2021 10:00:00.000 DNS 00:00

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021