Događaj: Papuk trek & trail 2018

Utrka: Active (trail): 18km/900 mD+

Događaj Papuk trek & trail 2018 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
11/14/2018 10:00:00 AM
StartTime
11/24/2018 10:00:00 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 542 Dejan Radanac M AK Sljeme 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:40:55 05:36
2 M-2 269 Davor Damjanović M T K Petrinja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:45:42 05:52
3 M-3 516 Hrvoje Pauković M Ak Žumberak 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:46:03 05:53
4 M-4 466 Darko Mavriček M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:48:10 06:00
5 M-5 384 MILJENKO KOMAR M SD LASTAVICE 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:53:25 06:18
6 M-6 512 Nenad Ostojic M Ak jastreb 99/Alikebaba trail team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:53:34 06:18
7 M-7 284 Antonio Dujmović M SRK Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:53:43 06:19
8 M-8 671 Aljoša Žnidaršič M ML Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:54:59 06:23
9 M-9 518 Mario Pavlaković M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:55:18 06:24
10 M-10 649 Robert Vuković M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:55:20 06:24
11 M-11 394 Alen Kostelac M Sak Sisak 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:55:48 06:26
12 M-12 251 Tihomir Cenko M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:57:11 06:30
13 M-13 634 Danijel Vladusic M USP Omega Bjelovar 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:57:18 06:31
14 M-14 205 Luka Bakarić M SD Vrhovac 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:57:22 06:31
15 M-15 438 Matija Lukina M TK i AK Rudolf Perešin Gornja Stubica 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:57:54 06:33
16 M-16 235 Branimir Brbot M Team BrbAcs 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:58:04 06:33
17 M-17 648 Ante Vuković M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:58:15 06:34
18 M-18 643 Zenil Vugrinec M SRD 315 Sjeverozapad 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 01:58:23 06:34
19 M-19 443 Branimir Ljutak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:00:21 06:41
20 M-20 340 Vedran Jesenović M Udruga Zdravo Trčanje 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:03:01 06:50
21 M-21 442 Juro Ljubičić M TK Zrinski 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:03:06 06:50
22 M-22 632 Ivan Vitenberg M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:03:54 06:53
23 M-23 689 Marin Mikulec M sa ch na active 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:04:23 06:54
24 M-24 220 Miroslav Benjak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:04:35 06:55
25 M-25 526 Josip Petrić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:05:12 06:57
26 M-26 612 Marko Topolnjak M SRD 315 Sjeverozapad 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:05:20 06:57
27 M-27 356 Siniša Kanis M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:05:27 06:58
28 M-28 535 Dejan Posavec M Srd 315 Sjeverozapad 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:07:14 07:04
29 M-29 376 Dubravko Knežević M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:08:01 07:06
30 M-30 544 Ivan Radić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:08:18 07:07
31 M-31 490 Igor Moguljak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:09:10 07:10
32 M-32 437 Josip Vučer M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:10:00 07:13
33 M-33 293 Marko Franjić M TriatlonPetrinja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:10:35 07:15
34 M-34 278 Domagoj Draženović M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:12:47 07:22
35 M-35 431 Danijel Lovrek M Rise&Shine 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:13:12 07:24
36 M-36 402 Tihomir Kralj M AK Vrbovec 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:13:35 07:25
37 M-37 215 Matko Bednjanec M Saucony Akademija trčanja SLavonski Brod 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:13:45 07:25
38 M-38 386 DRAŽEN KOMES M REK 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:14:20 07:27
39 M-39 219 Mijo Benković M Srk Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:14:25 07:28
40 M-40 593 Mario Šoštarić M TK Marathon 95 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:14:28 07:28
41 M-41 637 Marko Vrbanec M Zagorje adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:14:31 07:28
42 M-42 659 Dinko Zima M AK POŽEGA 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:14:53 07:29
43 M-43 81 Krešimir Ležaić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:15:18 07:31
44 M-44 454 Josip Martinović M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:15:41 07:32
45 M-45 576 Davorin Stipetić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:16:09 07:33
46 M-46 287 Boris Đurđević M SRK BARABER EXTREME TEAM 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:16:32 07:35
47 M-47 266 Igor Čop M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:17:24 07:38
48 M-48 223 Zvonko Bielić M Udruga maratonaca SMŽ 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:18:25 07:41
49 M-49 683 Branko Tomišić M prebacio sa CH na Aktiv poslije 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:19:00 07:43
50 M-50 310 Damir Habijan M Crossfit Varaždin 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:19:31 07:45
51 M-51 621 Krešimir Valentić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:20:09 07:47
52 M-52 261 Manuel Čarđić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:20:21 07:47
53 M-53 631 Stipe Vitaljic M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:20:39 07:48
54 M-54 508 Zdravko Očić M Zagorje adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:20:43 07:49
55 M-55 244 Marko Butić M SKIDAJ KILE 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:20:57 07:49
56 M-56 319 Renato Horvat M n/a 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:21:40 07:52
57 M-57 491 Matjaž Molk M Ml 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:22:17 07:54
58 M-58 241 Tomislav Budinšćak M Jastreb extreme 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:23:29 07:58
59 M-59 3 Stjepan Barić M Zagorje adventure tean 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:23:35 07:58
60 M-60 611 Filip Topol M TimTopol 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:23:57 07:59
61 M-61 132 Frano Spajić M Zgubidani 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:24:06 08:00
62 M-62 494 Tomislav Možanić M TK Marathon 95 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:25:38 08:05
63 M-63 572 Drago Stanić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:26:14 08:07
64 M-64 417 Leon Kušinec M BSV Ludbreg 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:26:40 08:08
65 M-65 534 Robert Poljanac M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:27:04 08:10
66 M-66 358 Darijan Karoli M Kreni 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:27:22 08:11
67 M-67 555 Boris Rogan M Šuma 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:27:58 08:13
68 M-68 447 Dragutin Marciuš M Svemirci 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:28:02 08:13
69 M-69 22 Ivo Dubravcic M Go Running Tours 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:28:21 08:14
70 M-70 282 Tihomir Dugi M AK Sljeme 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:30:05 08:20
71 M-71 303 Igor Golec M BSV Ludbreg 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:30:17 08:20
72 M-72 636 Dejvid Vlasnik M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:30:26 08:21
73 M-73 681 Mihovil Tvrtko Lonjak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:30:31 08:21
74 M-74 327 Žarko Ivančić M Zagorjeadventureteam 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:30:41 08:22
75 M-75 477 Tomislav Miholjević M TriatlonPetrinja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:31:06 08:23
76 M-76 301 Nenad Gerić M TriatlonPetrinja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:31:12 08:24
77 M-77 653 Marco WEISER M German Federal Police 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:31:20 08:24
78 M-78 229 Lovro Borovec M AK Rudolf Perešin 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:31:29 08:24
79 M-79 440 MARKO LJEVAR M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:31:55 08:26
80 M-80 646 Vlado Vukina M BSV Ludbreg 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:32:18 08:27
81 M-81 331 Tomislav Jagarčec M KPT Tehnika 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:32:24 08:28
82 M-82 404 Robert Kranjčec M KPT tehnika 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:32:31 08:28
83 M-83 558 Tomislav Ružić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:32:34 08:28
84 M-84 566 Igor Sikirić M MK Festina Lente 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:32:46 08:29
85 M-85 538 Boris Predmerski M Saucony akademija trčanja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:34:03 08:33
86 M-86 312 Ivan Heđi M SRK Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:34:13 08:34
87 M-87 271 Saša Dec M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:34:33 08:35
88 M-88 606 Boris Tomić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:34:38 08:35
89 M-89 11 Stjepan Bukal M DVD Belovar 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:34:48 08:36
90 M-90 318 Kristijan Horvat M Daruvar amateur running club 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:36:05 08:40
91 M-91 357 GORAN KARDAŠ M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:36:22 08:41
92 M-92 455 Mario Marton M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:36:29 08:41
93 M-93 114 Alen Pišpek M PK Novi Zagreb 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:36:42 08:42
94 M-94 350 Boris Jurenec M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:38:41 08:48
95 M-95 73 Nikola Kukić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:39:47 08:52
96 M-96 575 Andrej Stipetić M Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:40:21 08:54
97 M-97 294 Hrvoje Gabelica M Trčaona Trail 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:40:26 08:54
98 M-98 279 Ivan Družinec M Trčaona 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:40:31 08:55
99 M-99 530 Armano Podgornik M Beginners luck 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:40:51 08:56
100 M-100 487 Marko Mlinarić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:41:01 08:56
101 M-101 570 Dalibor Slatki M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:41:05 08:56
102 M-102 26 Mario Filipec M ski klub zagreb 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:41:11 08:57
103 M-103 313 Tihomir Heidelberg M Locus 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:41:38 08:58
104 M-104 272 Sven Dekleva M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:42:38 09:02
105 M-105 371 Ivica Kerep M BK Maraton Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:42:58 09:03
106 M-106 369 Hrvoje Kekez M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:43:01 09:03
107 M-107 277 Dejan Dokleja M Ak Međimurje Čakovec 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:43:04 09:03
108 M-108 393 Krešimir Kostelac M Škola trčanja Orahovica 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:43:50 09:06
109 M-109 336 Danijel Jakušić M Trčaona Trail 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:44:27 09:08
110 M-110 452 Romeo Marković-Tomak M Trćaona klub 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:44:51 09:09
111 M-111 387 Vladimir Koprivnjak M Cromma gym 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:45:01 09:10
112 M-112 1005 Christian Hrvoić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:46:27 09:14
113 M-113 433 Ivan Lovric M NASA racing team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:46:36 09:15
114 M-114 332 Duško Jagodić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:46:54 09:16
115 M-115 546 Predrag Radivojević M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:47:45 09:19
116 M-116 520 Ivan Pejnović M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:48:27 09:21
117 M-117 288 Saša Đurić M BBK Krpelj 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:48:34 09:21
118 M-118 421 Mladen Lapaš M DARC 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:49:57 09:26
119 M-119 258 Siniša Crnčan M Bk Maraton team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:50:05 09:26
120 M-120 533 Oskar Pollak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:52:10 09:33
121 M-121 274 Bojan Divjak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:52:17 09:34
122 M-122 333 Ivan Jakić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:52:21 09:34
123 M-123 420 Vjeko Laljak M Zagorje Adventure team/GOforward 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:52:24 09:34
124 M-124 498 Damir Nenadić M SRK Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:53:41 09:38
125 M-125 216 Dževad Begović M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:53:53 09:39
126 M-126 361 Robert Kasumović M Udruga zdravo trčanje 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:54:00 09:40
127 M-127 379 Marijan KobetiĆ M Naturel 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:56:07 09:47
128 M-128 430 Ivica Liović M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:56:17 09:47
129 M-129 298 Hrvoje Galović M Dream team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:56:22 09:47
130 M-130 484 Zlatko Milošević M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:56:25 09:48
131 M-131 260 Sandi Cvitić M SRK Sutivanac 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:56:29 09:48
132 M-132 583 Jerko Šebalj M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:57:14 09:50
133 M-133 673 Dubravko Meljnjak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:58:58 09:56
134 M-134 323 Dubravko Huic M Zagorje Adventure Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:00 09:56
135 M-135 248 Pavel Car M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:03 09:56
136 M-136 349 Goran Jureković M DARC 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:21 09:57
137 M-137 605 Ivan Tomaš M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:36 09:58
138 M-138 616 Zeljan Turalija M SRK BARABER 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:40 09:58
139 M-139 424 Ivica Lenard M SRK Baraber 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 02:59:54 09:59
140 M-140 670 Domagoj Živković M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:00:56 10:03
141 M-141 326 Dragoslav Ilić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:01:07 10:03
142 M-142 586 Tihomir Šikić M Saucony škola trčanja Slavonski Brod 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:01:36 10:05
143 M-143 630 SILVIO VILAGOŠ M BK Festung 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:01:40 10:05
144 M-144 514 Predrag Paležnica M Bk Festung 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:01:44 10:05
145 M-145 54 Luka Karavidović M AK Sljeme - HEP Running Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:01:52 10:06
146 M-146 501 Goran Novak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:02:08 10:07
147 M-147 213 Samir Bašić M Zagorje adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:02:18 10:07
148 M-148 607 Mirko Tomić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:02:27 10:08
149 M-149 645 Dalibor Vujić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:02:36 10:08
150 M-150 584 Robert Šeda M SRK Baraber Extreme Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:03:30 10:11
151 M-151 141 Dean Štrlek M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:04:51 10:16
152 M-152 210 Mirko Barlek M Zagrebačka Treking Škola 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:05:05 10:16
153 M-153 231 Dejan Bošnjak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:06:01 10:20
154 M-154 434 Mario Lovrić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:12:05 10:40
155 M-155 635 Marin Vlahović M Ciplići 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:12:12 10:40
156 M-156 619 Tomislav Vadlja M Zagorje Adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:12:45 10:42
157 M-157 567 Valter Siladi M Zagorje adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:12:51 10:42
158 M-158 209 Josip Barić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:15:43 10:52
159 M-159 441 Josip Ljubej M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:15:46 10:52
160 M-160 627 Dario Vidak M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:16:01 10:53
161 M-161 316 Zeljko Horvar M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:17:46 10:59
162 M-162 227 Boris Bognar M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:17:49 10:59
163 M-163 587 Rino Šiljeg M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:18:19 11:01
164 M-164 596 Damir Štefanović M Zagorje adventure team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:19:43 11:05
165 M-165 678 Ivan Šoštarić M placeno na rč 100,00 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:22:15 11:14
166 M-166 419 Marijo Kvesić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:22:19 11:14
167 M-167 291 Boris Filipović M Dream Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:23:13 11:17
168 M-168 479 IGOR MIKLOŠEVIĆ M MOTIV 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:24:57 11:23
169 M-169 478 SUZANA MIKLOŠEVIĆ M MOTIV 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:26:33 11:28
170 M-170 614 Andrija Trinajstić M Crossfit Maksimir 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:29:19 11:37
171 M-171 668 Vladimir Ževrnja M Ak Forca 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:35:33 11:58
172 M-172 682 Dino Harčević M umjesto druge osobe 297 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:36:52 12:02
173 M-173 201 Domagoj Anić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:45:40 12:32
174 M-174 541 Mihovil Pupovac M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:46:25 12:34
175 M-175 517 MARIO PAVIČIĆ M NexeTeam 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:46:43 12:35
176 M-176 548 Draško Rakić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:48:51 12:42
177 M-177 674 Domagoj Sesartić M 12god 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:53:06 12:57
178 M-178 603 Tin Tkalec M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:55:39 13:05
179 M-179 388 Mario Korak M Trčaona 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:56:06 13:07
180 M-180 667 Sven Želalić M FA 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:57:24 13:11
181 M-181 304 Gordan Goluža M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 03:58:00 13:13
182 M-182 464 Mario Matuško M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:00:04 13:20
183 M-183 292 Mario Firšt M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:01:07 13:23
184 M-184 448 IVICA MARČINKOVIĆ M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:02:52 13:29
185 M-185 255 Marko Cirimotić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:03:00 13:30
186 M-186 247 Jura Car M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:03:17 13:30
187 M-187 857 Matej Pisačić M Mercury 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:11:11 13:57
188 M-188 568 Luka Skender M Beginners luck 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:22:40 14:35
189 M-189 463 Mario Matoc M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:27:04 14:50
190 M-190 462 Tomislav Matjašić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:27:08 14:50
191 M-191 532 Krešimir Polić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:27:15 14:50
192 M-192 374 Nikola Klanjčić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:39:26 15:31
193 M-193 656 Ante Zdrilić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:39:32 15:31
194 M-194 373 Marijan Klanac M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:39:42 15:32
195 M-195 666 Tomislav Žegrec M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:39:48 15:32
196 M-196 233 Juroslav Božić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:42:41 15:42
197 M-197 416 Ranko Kušec M Zagorje Adventure Team 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 04:58:27 16:34
198 M-198 353 Stevo Kalanj M GUMP Skola trcanja 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 05:03:06 16:50
199 M-199 449 Zvonimir Marić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 05:11:35 17:18
200 M-200 366 Darko Katić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 06:12:11 20:40
201 M-201 679 Velimir Bano M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 06:12:28 20:41
202 M-202 686 Šimun Bronić M 9god 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 06:14:24 20:48
203 M-203 685 Jerko Bronić M 14god 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 06:14:52 20:49
204 M-204 578 Siniša Bronić M 24.11.2018 10:00:00.000 24.11.2018 10:00:00.000 06:15:23 20:51

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021