Događaj: Popišanac i Canicross Trail 2020.

Utrka: Mali Popisanac

Događaj Popišanac i Canicross Trail 2020. Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
9/5/2020 10:00:00 AM
StartTime
9/5/2020 10:00:04 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
34 Ž-0 0 Viktorija Horak Ž Udruga Zdravo trčanje 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 0 Ana Kresojević Ž A. K. Maksimir 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 0 Viktorija Velić Ž Odred izviđača Lisice 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 119 Vesna Janković Ž Nexe Team Našice 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 157 Valerija Šimić Ž Nexe Team Našice 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 0 Antonija Barišić Lasović Ž 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 115 Iva Smoljan Ž 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 0 Danijela Černić Ž Ak Slavonija Žito 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
34 Ž-0 0 Senna Šimek Šimek Ž 05.09.2020 10:00:04.987 00:00
1 Ž-1 107 Sonja Sabo Ž PD Đakovo 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:09:03.992 01:08:59.4 04:55
2 Ž-2 149 Elizabeta Taradej Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:20:13.991 01:20:09.3 05:43
3 Ž-3 144 Ivana Petrović Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:22:28.136 01:22:23.148 05:53
4 Ž-4 114 Monika Bizik Ž Šapice 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:25:13.528 01:25:08.540 06:04
5 Ž-5 153 Ivana Šafar Ž Šafar 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:31:27.231 01:31:22.243 06:31
6 Ž-6 151 Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:35:09.959 01:35:04.971 06:47
7 Ž-7 167 Marijana Šmit Ž s.Oliver 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:36:58.951 01:36:53.963 06:55
8 Ž-8 139 Katarina Najmenik Ž Škola trčanja Orahovica 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:37:14.031 01:37:09.43 06:56
9 Ž-9 140 Danijela Hofman Ž Škola trčanja Orahovica 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:37:14.807 01:37:09.819 06:56
10 Ž-10 154 Tatjana Repinac Ž X 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:37:51.439 01:37:46.451 06:59
11 Ž-11 120 Martina Maloča Ž SRK Baraber/Djeca iz šume 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:38:55.384 01:38:50.396 07:03
12 Ž-12 134 Kristina Kostelac Ž Škola trčanja Orahovica 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:40:33.879 01:40:28 07:10
13 Ž-13 148 Ljerka Jurić Karoli Ž Kreni 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:40:37.695 01:40:32.707 07:10
14 Ž-14 169 Jelena Rodić Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:40:50.199 01:40:45.211 07:11
15 Ž-15 155 Sanja Miđić Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:42:48.775 01:42:43.787 07:20
16 Ž-16 113 Marija Bešlić Bešlić Ž Šapice 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:52:40.488 01:52:35.500 08:02
17 Ž-17 111 Slavica Čubelić Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:53:03.047 01:52:58.59 08:04
18 Ž-18 172 Mateja Grundler Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:53:27.135 01:53:22.147 08:05
19 Ž-19 173 Josipa Blažević Ž Zagreb Runners 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:53:44.407 01:53:39.419 08:07
20 Ž-20 168 Aurelija Šoštarić Ž Canicross Croatia 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 12:19:35.359 02:19:30.371 09:57
21 Ž-21 136 Evelyn Horaček Kurjančić Ž SRK Baraber 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 12:19:44.599 02:19:39.611 09:58
22 Ž-22 110 Veselka Čubelić Ž Rekreativni klub "Česmica" 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 12:53:42.494 02:53:37.506 12:24
23 Ž-23 174 Anastazija Bauer Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 13:00:26.733 03:00:21.745 12:52
24 Ž-24 104 Ivana Presečan Ž Odred izviđača Lisice 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 13:34:37.278 03:34:32.290 15:19
25 Ž-25 176 Danijela Vakanjac Ž 05.09.2020 10:00:04.987 05.09.2020 11:59:45.743 DNF 00:00

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021